Diyarbakır Arkadaşlık Odaları


Diyarbakır Arkadaşlık Odaları

– Hadi sende bağlan vede sohbet et, Diyarbakır Arkadaşlık Odaları sizler için hazır.

Ücretsiz olarak sohbet etmek için giriş yapın vede sohbet etmeye birebir Kaliteli insanlarla burada sohbet etmek için giriş yapabilirsiniz hadi gel bir çok kişiyle burada muhabbet etmeye başla üyelik abonelik hiç bir şekilde burada sıkıntı yok yani sizler hiç bir şey için uğraşmıcaksınız. sadece Sohbete Giriş bölümüne giriş yapın vede sohbet etmeye başlayın bugün sizlere yine bir şehir makalesi ile baş başa bırakmak istiyorum. Diyarbakır Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinde bulunan gerçekten çok güzel bir yer peki

Diyarbakır Hakkında Sizlere bilgi vermek istiyorum, Diyarbakır ilçeleri Toplam 17 tane ilçesi bulunmakta bunlar : Bağlar Bismil Çermik Çınar Çüngüş Dicle Eğil Ergani Hani Hazro Kocaköy Kulp Lice Silvan Sur Yeni Şehir ve bir çok güzel yerleri bulunmakta, Diyarbakır Tarihi Yerler Diyarbakır Surları Suluklu Han Hasankeyf Taş Köprü On Gözlü Köprü On Gözlü Köprü Keçi Burcu Dört Ayaklı Minare Meryem Ana Süryani Kadim Kilisesi Surp Giragos Kilisesi Zerzevan Kalesi Dengbej Evi Bahramanpaşa Camisi Nabil Camisi Gazi Köşkü Mar Petyun Keldani Katolik Kilisesi Peygamber Türbesi Diyarbakır Nüfusu Kaç geçtiğimiz yıla göre: 23.957 artmış vede 1.756.353 olmuştur ve bu nüfus yapılan araştırmalara göre ise:886.190 erkek ve 870.163 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %50,46 erkek, %49,54 kadın olmuştur gerçekten çok güzel bir şehir, Diyarbakır Hakkında bildiklerimiz bu kadar şimdi sizleri Seviyeli Sohbet Sitesinde birlikte olun.

Şu Konular ilginizi çeke bilir :


Diyarbakır Sohbet Sitesi

Tamamen Ücretiz olarak katılım sağlayın, Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte amaç sohbet etmek en güzel şekilde keyifli vakitler geçirmek. haydi sende gel bağlan vede muhabbet etmeye başla En güzel şekilde burada kaliteli keyifli vakitler geçire bilirsiniz. hadi bağlan sende sohbet et. En güzel kişisel sohbetlerinizi burada edebilirsiniz, Eğlenceli vede ücretsiz bir chat sitesi olduğumuz için bizi herkes seviyor ve istiyor. hadi sende bağlan vede Chat yapmaya başla Mobil Sohbet Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan giriş yapabilirsiniz.

Diyarbakır Arkadaşlık Odaları

Diyarbakır Arkadaşlık Odaları


Yazar: Admin

Görüntüleme: 33 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 06 Kasım 2020

Cevap bırakın