Konya Arkadaşlık Ortamı


Konya Arkadaşlık Ortamı

– Ücretsiz katılım Sağlayın Konya Arkadaşlık Ortamı Sitesinde birlikteyiz. hadi sende gel Chat yap.

Hadi sende ücretsiz bir biçimde sohbet etmek ister misin? keyifli vede ücretsiz bir chat sohbet sitesi için giriş yapmanız yeterli olacaktır burada Seviyeli bir iş çıkartmak vede burada en iyi kişilerle sınırsız şekilde chat sohbet etmenizi sağlamak istiyorum. bugün sizlere yine bir şehir makalesi ile baş başa bırakmak istiyorum : Konya Türkiye’nin İç Anadolu bölgesinde bulunan gerçekten çok güzel bir şehir ve sizlerin ziyaretlerini beklemekte peki Konya Hakkında Bilmek istediklerinizi anlatmak istiyorum sizlere :

Konya Nüfusu kaç geçtiğimiz yıla göre: 26.765 artmış vede 2.232.374 olmuştur ve bu nüfus yapılan detaylı araştırmalara göre ise: 1.108.968 erkek ve 1.123.406 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %49,68 erkek, %50,32 kadın olarak bilinmekte nüfus Artımı hızla ilerliyor çünkü iş bakımından olsun bir çok güzel yerleri olsun insanlar burada yaşamak ve yaşlanmak istiyor büyük şehirlerde yaşıyan vatandaşlarımız özellikle kendi memleketlerine göç etmeye başladılar bile. bu sevindirici bir durum neden dicekseniz. çünkü hiç bir memleket hiç bir toprak unutulmayacak. peki Konya ilçeleri Toplam 31 tane ilçesi bulunmakta bunlar : Ahırlı Doğanhisar Kulu Akören Emirgazi Meram Akşehir Ereğli Sarayönü Altınekin Güneysınır Selçuklu Beyşehir Hadim Seydişehir Bozkır Halkapınar Taşkent Cihanbeyli Hüyük Tuzlukçu Çeltik Ilgın Yalıhüyük Çumra Kadınhanı Yunak Derbent Karapınar Derenucak Karatay ve bir çok güzel yerleri olan şehrimiz sizlerin ziyaretlerini bekliyor.

Şu konular ilginizi çeke bilir :


Konya Sohbet Ortamı

Hadi sende chat yapma vaktin gelmedi mi? ücretsiz bir şekilde burada en güzel muhabbetleri ediyor siz değerli kullanıcılarımızı aramızda görmek istiyoruz hadi sende gel ücretsiz bir biçimde en iyi yerini al. eğlenceli vede ücretsiz bir chat sitesi için sizlerde giriş yapabilirsiniz eğlencenin dibine vuralım Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte amaç burada en iyi şekilde güzel vakitlerinizi geçirmek başka hiç bir şey değil. Kaliteli vede ücretsiz bir chat sitesi için giriş yapmanız yeterli olacaktır. hadi gel sende chat yap eğlen sohbet et. durma 🙂

Konya Arkadaşlık Ortamı

Konya Arkadaşlık Ortamı


Yazar: Admin

Görüntüleme: 43 defa

Kategori: Chat

Yayınlanma Tarihi: 09 Ekim 2020

Cevap bırakın