Eylül Sohbet

Eylül Sohbet

Eylül’de sohbet etmek ne güzeldir, hele ki canlı sohbet siteleri arasındaki SohbetX gibi Eylül Sohbet sitesinde. Yaz tatilini bitip de okullar başlayınca ebeveynler genellikle bir boşluğa düşer. Dolu dolu geçen yaz zamanından sonra uçurum gibi bir boşluk olur bu ayda. Sonbahar gelmeye başlar, havalar soğur. Hayvanların tüyleri kıllandıkça soğuğa karşı, ağaçlar yapraklarını döker, soyunur. Kış mevsiminde doğanın çıplaklığını örtmek için yerlere önce kahverengi bir battaniye serilir. Sonrasında beyaza bürünecektir o, kefen misali. Baharda yeşerip yeniden Hz. Adem ve Havva gibi örtecektir üzerini yapraklarla. Yazda cıvıl cıvıl olup, bir dahaki Eylül’de yeniden aynı döngüye girecektir. İşte havalar soğuyup bize kışa hazırlarken, anne ve babalar da kendilerini sanala atmaya başlar. Chat siteleri içinden kendilerine uygun bir site ararlar. O arada SohbetX’e denk gelirler.

Eylül Sohbet Siteleri

Eylül’de aşk başkadır derler. SohbetX’te de aşk başkadır. Yalnız kalan herkesin kendini attığı SohbetX, genç, yaşlı, bay, bayan, kız, erkek, evli, dul, bekar için herkese kapısını açıyor. Bu sebeple burada herkes keyifli bir şekilde sohbet chat yapabiliyor. Kimse kimseye rahatsızlık vermiyor. Üstelik SenFM Canlı radyomuzdaki keyifli yayınları dinlerken herkes kendinden bir parça buluyor. Şuan yayında benim canımın içi, çok sevdiğim arkadaşım yayında. Herkese teker teker güzel parçalar hediye ediyor. Sesli olarak muhabbet ediyor kullanıcılarımızla. Bana, diğer webci arkadaşıma, admin arkadaşlarımıza, kullanıcı arkadaşlarımıza teker teker onların sevdikleri sanatçılardan eserler paylaşıyor. Biz de bu sayede farklı sanatçıların güzel eserlerine kulak veriyoruz. Hira-i Zerdüş “Ben bilmezdim renkleri” diyor misal şuan. Ben de güzel, samimi, içten yayıncılarımız sayesinde farklı renkleri tanıyorum. Aynı sonbaharda SohbetX’te Eylül Sohbet ettiğim zamanlardaki gibi.

Eylül Chat Odaları

Dünya chat siteleri içerisinde binlerce farklı chat odaları bulunur. SohbetX’te de birkaç chat odası var. Bunlar #Sohbet, #Avrupa, #Dadaşlar ve #SenFM. Bunun yanı sıra bir de oyun odalarımız var. #Kelime, #İslam, #OXM ve #Bulmaca oyun odaları içinde de arkadaşlar yarışıyor kendi aralarında. Bu sayede eğlenip, yarışırken, aralarındaki muhabbet de gelişiyor. Siz de dilerseniz bizim aramıza gelin. Üstelik SohbetX tamamen ücretsiz sohbet sitesidir. Cebinize de dokunmaz. Haydi, o halde, daha fazla beklemeyin. Buyurun gelin.

www.sohbetx.net

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 967 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 15 Ocak 2024

Cevap bırakın