Adana Sohbet

Adana Sohbet

Adana şehrimizden aramıza katılmak isteyen chat sohbet sever dostlarımız. Adana ülkemizin en kalabalık illeri arasında yer almakta. Tabii ki bu kadar kalabalık şehrimizden aramıza katılan bir çok kullanıcı var chat sitemizde. Adana sohbet ve chat yapmak isteyen burada toplanmakta. Sizde harika ilimizden yeni arkadaşlar ile tanışmak isterseniz fazla vakit kaybetmeyin. Adana güzel vatanımızın 01 plakasına sahip. Açıkça söylemek gerekirse bu muhteşem şehrimizin kullanıcıları da zira bir numara. Harika yemekleri ve kültürüyle başta olmayı hak etmekte. Adana ilimiz Seyhan ve Ceyhan nehirlerinin arasında bereketli topraklara sahip olan nadir yerlerden birisi. Çukurova’da yer alan bu şehrimizin kendine özgü bir çok özelliği var. Bunların başında elbette yemek kültürü gelmekte. Sadece Adana’ya özgü damaklarınızda harika tat bırakan Adana kebabı, Adana lahmacunu, Şırdan, Fellah köftesi, Mumbar dolması ilk akla gelenler. Tabii ki daha sayamadığımız bir çok kendine özgü yemekleri mevcut. Adana’yı ziyaret ettiğinizde bunları denemenizi tavsiye ederim.

Adana Sohbet Odaları

Sohbetx chat ve sohbet sitemizde sizlere ücretsiz sunulan bir çok özellik mevcut. Ayrıca Adana sohbet odaları arayanlar için de ayrı chat odamız da var. Bu odada güzel ilimizdeki kullanıcılar ile tanışıp muhabbet etme şansını elde edebilirsiniz. Dostlarım, Adana şehrimizden Avrupa’nın bir çok ülkesine göç etmek zorunda kalan gurbetçi soydaşlarımız var. Adana şehrimize duydukları hasreti ve özlemi bu mekanda kendi illerinden kullanıcılar ile muhabbet ederek gidermekte. Sohbet ederken de aynı zamanda radyo dinleyebilme imkanları da var. ‘Gidek, gidek, kalk gidek, Adana’ya kalk gidek’ benim en sevdiğim parçalardan biridir misal. İnsanın içini gıcırdatan, haydi hemen gidelim diye sohbet muhabbet ettiren bir şarkı. Ayrıca Adanalıların sıcakkanlılığını da yansıtıyor. Adana Yüreğir’li olan Haluk Levent de bu sıcakkanlı, vicdanlı insanlarımızdan biridir. ‘Ham Çökelek’ şarkısıyla tanınan Atilla Taş da Adanalı ünlülerimizden. Bir de ben rahmetli Sakıp Sabancı’yı hatırlıyorum da o da komşu il Kayseri’den miydi bilemedim şimdi. Nereliyse nereli aa, sonuçta hepsi memleketim insanı. Hepsi bizim canlar.

Adana Sohbet

01 Adana Sohbet Siteleri

Canlar, demem o ki, hani olur ya, gidemezsiniz. Veyahut Adana sohbet siteleri içerisinde chat yapacak birileriyle tanışmak istersiniz. İşte o durumlarda hiç gocunmadan, beklemeden buyurun gelin. SohbetX’in ortasına ‘Adanalı yog mu gardaş?’ yazın, bekleyin. Elbet birileri vardır sizinle chat sohbet edecek. Belki herkes Oktay Kaynarca gibi Adanalı oynayamaz ama, biz de idare ederiz be. Yani umarım ederiz. Sohbet etmeyi beceririz, ondan eminim. Zira biz sohbeti de, muhabbeti de çok severiz. Tüm illerden gelen dostlarımızı da. Buna Adana da dahil 🙂

www.sohbetx.net

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 168 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 05 Şubat 2024

Cevap bırakın