Cep Muhabbetim

Cep Muhabbetim

SohbetX’te yine yeniden yeni bir makaleye hoş geldiniz arkadaşlar. Bugünkü konumuz Cep Muhabbetim. Neden mi? Cep telefonumdan muhabbet ediyorum çünkü SohbetX’te. O kadar kolay ki burada chat yapmak, sohbet etmek. Giriyorum anasayfadan, alıyorum nickimi, Sohbete Bağlan butonuna tıklıyorum. Ondan sonra sadece selam verip Sohbet  odaları içerisine dalıyorum. SenFM radyosu hemen açılıyor girer girmez. Yayındaki DJ kim diye bakıyorum aynı zamanda. İyi yayınlar diliyorum kendisine. Güzel şarkılar eşliğinde sohbet etmenin zevki de bir başka oluyor. Zaten o müzik değil mi ruh halimizi bir başka eden, bizi duygudan duyguya sürükleyen. Aşık olası geliyor insanın bazen. Bazen de bağıra çağıra isyan edesi.

Chat yaparken en sevdiğim şeylerden biri de .tekme, .fırlat, .yemek, .çay gibi komutları kullanmak. Arkadaşlarımdan birine kızdım mı? Hemen .trip yazıyorum, G-Bot bir trip atıyor benim yerime. Canım sigara mı çekti? .Sigara kanala diyorum, G-Bot tüm kanala sigara yolluyor. Al bir çivi de benden olsun tabutuna diyor. Hayır dua edecek değil ya? 😊

Cep Sohbetim

Sohbet odasından başka farklı farklı sohbet odaları da var SohbetX’te. Zaman zaman isimleri değişiyor olsa da, odalarda sohbet eden arkadaşlarımızla biz yerimizi hep buluyoruz. Bir zamanlar Chat ve Lakırtı odamız vardı, şimdilerde ise Avrupa ve Karadeniz odalarımız var. Peki sadece Avrupa’dan gelen gurbetçi arkadaşlarımız mı var Avrupa odasında? Hayır tabii ki. Türkiye’den ve dünyanın bilumum diğer ülkelerinden de gurbetçi vatandaşlarımız Avrupa sohbet ediyor. Aynı şekilde sadece Karadenizliler mi var sanıyorsunuz Karadeniz odasında? Çok var tabii ki ama ben misal Karadenizli olmasam bile, onların arasında chat sohbet ediyorum. Hatta onlarla ula, da, haçen uşağum gibi Karadeniz lehçesi ile yazışmayı da çok seviyorum. Zaten soğuk deseler de Karadeniz için, oranın insanları gayet sıcak kanlı oluyor. Ayrıca hemen çekiyorlar seni de sohbetin içine. Son sohbet odamız da SenFm radyomuzun odası. Orada şarkılara eşlik ediyoruz. Kah dans ediyoruz, kah halay çekip, horon tepiyoruz. Biz de böyle eğleniyoruz sohbet siteleri içinde.

Cep Muhabbetim Sohbetim Sen

İşte böyledir benim SohbetX’teki Cep Muhabbetim. Bol keyifli, bol eğlenceli, bol müzikli, zevkli bir chat sohbetim var burada. Bu arada bu başlık neden mi Muhabbetim Sohbetim Sen? Çünkü muhabbetim de, sohbetim de sen olabilirsin istersen. Bunun için tek yapman gereken ne biliyor musun? Benim yaptığım gibi, anasayfadan bir nick alıp Sohbete Bağlan butonuna tıklamak. Bu kadar basit işte. Haydi o halde, daha ne bekliyorsun? Hemen gel!

www.sohbetx.net

 

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 124 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 10 Aralık 2023

Cevap bırakın