Chat Sevgi

Chat Sevgi

Chat Sevgi kapılarını açar mı canlar? Bugün işte biraz bundan bahsedeceğim size. Zira bana göre evet, sohbet siteleri içindeki chatle sevgiye kapılar açılır. Hem de hiç beklenmedik bir anda. Etrafımdaki insanlarda da, kendimde de gördüm bunu. Tecrübeyle sabit olduğu için evet diyorum zaten. Ya, şöyle düşünün, hatta benimle birlikte hayal edin isterseniz. Canınız sıkkın ve biraz reel sıkıntılardan uzaklaşmaya ihtiyacınız var. İnternette sanal sörf yapıyorsunuz. Aklınıza chat sohbet odaları geliyor. Yazıyorsunuz Türk sohbet siteleri diye, ilk karşınıza çıkana giriyorsunuz. Kendinize bir nick, yani başka bir deyişle takma isim seçiyorsunuz. Ben genelde Mihriban ismiyle girerim ilk önce chat sitelerine. Ortamı bir gözden geçiririm. Özelime hemen birçok erkek dolarsa, hemen o siteden tüyerim. Çünkü bir dakika içinde 80 kişinin özelime gelmesi bana hiç normal gelmiyor. Zaten çoğunlukla da uygunsuz tekliflerde bulunuyor bunlar bir bayan nicki görünce. Böylece birkaç sohbet sitesi dolaştıktan sonra karşınıza SohbetX çıkıyor. Yine giriyorsunuz. Kimse özelinize damlamıyor.

Aşk Sohbet Chat

SohbetX’te SenFM radyosu çalıyor. Çünkü SohbetX sohbet sitesi SohbetimSen.Net İRC’sine bağlı. Burada sohbeti hoş, cana yakın insanlar var. DJ’ler desen hakeza. Özelinize damlayan sapık neredeyse yok denecek kadar az. Sebebi mi? Burada bir aile ortamı var. Her gelene hoş geldin can, canım, canısı, gülüm, paşam, başkanım deniliyor. Abi, abla, bacı, kardeş diyenler bile var. Kulağınız SenFM’deki canlı radyo yayıncısında. Birden anons alıp konuşmaya başlıyor. Aman Allah’ım, o nasıl bir ses, o nasıl bir üslup diyorsunuz kendi kendinize. Can kulağıyla yayını dinlemeye devam ediyorsunuz. Aynı zamanda #Sohbet, #Avrupa, #Dadaslar veya #SenFM sohbet odaları içerisinde chat yapıyorsunuz. Sonra birisinin sohbeti dikkatinizi çekiyor. Şakaları, sözcük ve kelime oyunları, gırgır şamataları veyahut tam tersi, efendi üslubu dikkatinizi celb ediyor. Gel zaman, git zaman gözünüz her girdiğinde onu arıyor. İçiniz kıpır kıpır oluyor onun nickini gördükçe. Özelden birkaç kez de chat sohbet ettiniz zaten. Bu sebeple alışkanlığınız, bağımlılığınız oluyor, hem o kişi, hem de SohbetX.

Sevgi Chat Yap

İşte arkadaşlar, tam da bu sebeple biz de SohbetX’e geliyoruz. Zira burada sohbetini, muhabbetini sevdiğimiz arkadaşlarımız var. Ayrıca birileriyle tanışıp, flört edip, aşık olanlarımız da oluyor. Ayrılık yaşayanlar da var, hüznünü bizimle paylaşanlar da. Üstelik aile ortamı olunca abilerimiz, ablalarımız, kardeşlerimiz de oluyor sohbet muhabbet ettiğimiz. Ama her halükarda chat sevgi kapılarını açıyor, en başta dediğimiz gibi. Siz de sevgiyi bulmaya, buyurun aramıza gelin isteriz. Arayan bulur zaten, ya Mevla’sını, ya belasını derler. Siz de başınızın tatlı belasını bulun bizim aramızda. Haydi, o halde, daha neyi bekliyorsunuz?

 

Vuslat Vera

www.sohbetx.net

 

 

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 343 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 27 Ocak 2024

Cevap bırakın