Elit Aşk

Elit Aşk

Elit Aşk tanıtım yazımızdan hepinize selamlar. Dünyanın her yerinden tek tıkla katılıp canlı sohbet edebileceğiniz mekan arıyorsanız doğru yer tamda burası. Online chat siteleri arasında en çok tercih edilen bu harika aile ortamında yer almak çok kolay. Haydi hemen aramıza katılın elit aşkı da burda bulun, dostluğu da, kardeşliği de.

Elit Aşk Arkadaşlık Sitesi

Tamamen ücretsiz arkadaşlık sitesi içinde bir çok sohbet odaları var. Bunun yanı sıra birde canlı radyosu. Sohbet ederken radyo dinlemek ayrı bir duygu katacak muhabbetinize. Şuan bu yazıyı yazarken bana kattığı gibi. Elit aşk nedir bilmiyorum. Lakin bu gece hafif kafam çakır keyif, aklımda sen, ve radyomda Hozan Dino var. Farkındayım, ben seni bulup bulup kaybettim. Ne yazık ki, toz duman edemedim kuşkularımı. Ne yazık ki, kalamadın bana. Zalımın gızı, ben yağmur yağdığında seni ararım her bir damlasında. Bu yazıyı yazarken gözlerinden bir yudum nefes alıp, içimi döküyorum. Yürek mürekkebiyle yazılmış onca karalamaya inat, seni yaşıyorum satırlarımda. Ben karanlık merdivenlerden inerken gözlerim bağlı bir halde, senin kollarına yürüme ümidiyle özgürdü ruhum. Hani Hozan Dino diyor ya, ey arkadaşım, ey yoldaşım, karanlık kalplerin umudu, göremiyorum benden uzaksın. Ona inat, baktığım her yerde seni görüyorum. Kiminin bakışı, kiminin gülüşü, kiminin yürüyüşünü sana benzetiyorum ama, dünyadaki hiçbir şey sen etmiyor.

Tamamen Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi

Bu elit aşk dediğin şey belki bir gün olur biter. Ama o kadar zor yutkunduğum şeyler var ki, gelip geçmeyen ve olup bitmeyen.  Dostlarım öyle eksildim ki yaşarken, sanki bana dokunan her şeyi eksiltiyor gibiyim. Ayrıca bu aralar öyle kalabalık ki yalnızlığım, nereye dönsem kendime çarpıyorum. Hani elit aşk diyorsunuz ya? Ben aşk nedir bilmem. Ben eski kafalıyım. Bir Gezgin abimin harika yayınlarını, birde candan sevdiğim dostlarımı bilirim. Zalımın gızı, ben çıktığım her yerin kapısını sert kapatmamla bilinirken. Sırf senin kapın çarpmasın diye, arasına parmaklarımı koyduğumu bilirim ben. Konu yine tanıtımdan bana ne zaman geldi bilmiyorum ama. Artık konumuza dönelim. 🙂 Harika chat ve sohbet sitemizde yer almak için tıklayın.

www.sohbetx.net

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 118 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 25 Ocak 2023

Cevap bırakın