İnadına Sohbet

İnadına Sohbet

SohbetX’in yeni makalesi İnadına Sohbet makalesine hoş geldiniz canlar. Bugün inadından geçemeyen insanların inatla nasıl sohbet siteleri içerisinde bulunduklarını anlatacağım size. Bazen chat sitelerine öyle kullanıcılar geliyor ki zira, sözün tam anlamıyla insanı çileden çıkarıyorlar. Bu insanlara laf anlatmak öylesine zor ki. Deveye hendek atlat, daha kolay, anlayacağınız. Misal SohbetX’teki kurallardan biri, sohbet kanalında veya diğer odalarda aktif olan bir kullanıcıya voice yani +v verilmesi. Bu sayede siyah kullanıcı renginden sarı renge geçiyor kullanıcı ve daha üstlerde, göz önünde gözüküyor. Bu sebeple bu kuralı koyduk. Lakin bazı kullanıcılar inatla voice istemiyor. Alın benim voicemi deyip duruyorlar. Veyahut daha da ileri giden userlerimiz oluyor. Beni de mavi ya da kırmızı yapın diye tutturuyorlar. Abiciğim, ablacığım, kırmızı founder, yani chat sohbet odasının baş yetkilisi demek. Mavi de sadece oplara, yani kanalın djleri ve oda yardımcılarına veriliyor diyoruz. Yok, illa isterim bana ne diyorlar. Ohooo, sizle mi uğraşacağız anacığım diyorum genellikle bu kişilere.

İnadına Chat Sohbet

Bazen bir 5 dakika hava al bakayım deyip yukarı çekiveriyorum bu inatçı kişileri. Karakterlerini biliyorsam, seviyorsam o da. Sevmiyorsam ya da başka bir deyişle sorunlu kişilerse bana göre, ben de inatla çekmiyorum yukarı. Kişi ayrımcılığı mı diyorsunuz? Ya ayrımcılıktan ziyade SohbetX’in sağlığı açısından sürekli problem çıkaran insanlara jestte bulunmak istemiyorum. Farz edelim ben sorun çıkaran birine onay verdim, .owner yaptım. Sonrasında daha dün onun yüzünden sohbet odaları içinde sorun yaşayan, kanaldan atılan biri geldi gördü. Demez mi bana ‘Ödüllendirin, ödüllendirin, ben sorun çıkarmıyorum, o benim üzerime geliyor ama onu ödüllendiriyorsunuz’ diye. Der tabii ki. Bu sebeple işte öyle herkese jest yapmıyorum gelişigüzel. Düşünüyorum, kanal için zararı varsa ben de inat ediyorum, jest yapmıyorum. Mecburiyetim de yok diye düşünüyorum.

İnadına Gel, Muhabbet Et, Chat Yap

Ha, bir de özelde sohbet etmediğimi bile bile gelip sürekli oradan yazanlar var, inatla. Ben de onların inadına sohbet ediyorum genelde. Yani #Sohbet #Avrupa, #Dadaslar veya #SenFM’de sohbet ediyorum, oradan cevap veriyorum özelime yazanlara. Bazen .terlik veya .tekme de atıyorum anlasınlar diye. N’apayım canlar, aaa, ben de böyleyim. Sevmediğim şeyleri yapamıyorum maalesef. Neyse, geldik yine konumuzun sonuna. Haydi canlar, buyurun gelin, siz de bizimle beraber inadına sohbet muhabbet edin SohbetX’te. Biraz birbirimizin damarına basalım, uğraşalım birbirimize takılırken. Böylece keyifli vakit geçirelim. Hatta belki dost bile oluruz, ne dersiniz? Bekliyorum!

Vuslat Vera

www.sohbetx.net

 

 

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 254 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 03 Şubat 2024

Cevap bırakın