Isparta Sohbet

Isparta Sohbet

Hellooooooo canlarım nasılsınız? SohbetX‘te bugünkü konumuz Isparta Sohbet. Isparta’ya geldiğinizde mutlaka denenmesi gereken yemeklerin başında neler geliyor peki ya? Yufka ekmeği, bakla borani, banak, şalgam aşı, sazan dolması, Tatar mantısı, dirgit, zıplak, Yalvaç keşkeği ve Yalvaç güllacı gelmektedir. Isparta, Güller Şehri olduğundan, burada gül şerbeti, gül çayı ve gül lokumu da mutlaka denenmelidir. Sizler de geldiğinizde bu mükemmellikleri göreceksiniz, ama canlarım, önemli olan gezmek değildir. Önemli olan o gezdiginiz kişidir bence. Eee haliyle sizlere de bu konforu, bu huzurlu ortamı sağlamak bizlerin boynunun borcu. Bundan dolayı da gençler, sizleri bu mükemmel aşk şarkıları eşliğinde sayfamız SohbetX.nete bekliyorum. Isparta’nın gülleri sizleri de sayfamızda görmekten mutluluk duyarım.

Isparta Sohbet Odaları

Hazır Isparta sohbet odaları iken konumuz, size eski Osmanlı’nın çiçek ve koku enerjisinden bahsetmek isterim. Aslında çoğu bitkilerin, çoğu çiçeklerin enerjisi olduğunu bilmenizi isterim. Eski Osmanlı’da kız istemeye gidilirken şerbetlere karanfil koyulursa, buyurun gelin kızımızı isteyin, eğer karanfilsiz yani sade gelirse bizim size verilecek kızımız yok anlamına gelmekteydi. Kısacası kokuları bir dil gibi kullanan Osmanlı’mız vardı. Bir de kadınlar genellikle kokuya hassastır. Bu sebeple kadınların ilgisini çekeceğini düşündüğüm bir şehir Isparta. Biraz da gül enerjisinden bahsetmek isterim. Biliyorsunuz SohbetX sohbet muhabbet sayfamızda 81 ilden konuşup, tanışacağınız kadınlar var. Genellikle kadınların en sevdiği  çiçek türü güldür. Kırmızı gülün açamayacağı kapı ise yoktur. Böylece buradan da beyefendilerimize püf noktası verelim isterim. Gül gibi hanımlar ile tanışıp, chat sohbet ettikçe, belki de evliliğe gidecek bir ortam sağlıyoruz. SohbetX.net bu ortamı romantik bir yemek gibi sunmakta, benden duymuş olmayın.

Isparta Sohbet

32 Isparta Chat Siteleri

Ayrıca Isparta şehrimiz sadece gül yetiştiriciliği ve mutfağı ile değil, Isparta halı dokumacılığı ile de ünlü olan bir şehrimiz. Bu gül şehrinde kucağınızda koca bir demet gül, elinizde gül şerbeti, sevdiğiniz adamla bütün zorlukları aşıp tatile geldiniz. Mükemmel bir hayal değil mi? Benim hayalim sevdiğim insan ile herşeyi aşıp, bütün illeri gezip dolaba magnet yapıştırmak. Ama hayal işte. Elbette bir gün hayırlısıyla diyelim. Herkes ister, böyle bir sohbet sitesinde hayatımın aşkını bulmayı, yanlış insanlar ile olmaktansa. Lakin hepsi birer ders kızlarımız, kadınlarımız, erkeklerimiz, yani bizim için diyelim. Sohbetx.net sizlere güven verecek, seviyeli bir şekilde konuşabileceğiniz ortam sunmakta. O halde, haydi, bu imkanı kaçırmayın derim. Ve ne olursa olsun, güzel kızlarım, her zaman güveneceğiniz tek kişi kendiniz olun. Mutlu, huzurlu olun isterim. Veee o gül enerjisinden gönderiyorum güzel kalpli dostlarımmm 🙂

www.sohbetx.net

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 306 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 22 Şubat 2024

Cevap bırakın