Keyifli Chat Siteleri

Keyifli Chat Siteleri

Keyifli Chat Siteleri arasında kendini gösteren SohbetX’te yine bir makaleye hoş geldiniz canlar. Bugün chat sitelerinin neden keyifli olduğunu anlatacağım sizlere. Sanal alemde bulunan herkes bilir ki, artık eskilerdeki gibi iletişim araçlarımız kısıtlı değil. Küçükken mektuplar, kartpostallarla haber yollardık sevdiklerimize. Zaman ilerleyince internetin ortaya çıkmasıyla mailleşmeye başladık. 2000lerden sonra ise önce forumlar sonra da sohbet siteleri ve odaları ortaya çıktı. Facebook, WhatsApp, İnstagram, Twitter, SnapChat ve TikTok’la resimli, videolu, sesli ve görüntülü görüşmeler arttı. Msn Skype oldu misal. Başka bir deyişle kafamızı dinleyecek bir yer kalmadı neredeyse internet aleminde. Online platformlardan tek yazılı kalan yer de aslında İRC Sohbet Siteleri. Burada size tek ses olacak şey radyodur. Onu da dinleyesiniz yoksa, kapatırsınız olur biter. Ben misal ne zaman giriyorum SohbetX’e? Canım sıkkın olduğunda, hiçbir şey yapasım gelmediğinde, birazcık da kafamı dinlemek istediğimde. Radyodaki yayın beni sarmazsa kapatıyorum radyoyu, ohh, miss gibi keyifli chat yapmak için sessiz ortam.

Zevkli Chat Siteleri

Açık söylemek gerekirse, bazen de kafamı dinlemek için sadece radyoyu açıyorum SohbetX’te. Aslında zevkli chat sohbet etmenin zevki de radyosunda. Yayıncının o anki ruh haline ya da formatına göre bir yayın oluyor genellikle SenFM’de. Bazen de canlı yayınlar sohbet edenlerin isteklerine göre şekilleniyor. Benim kendi yayınlarımda seksenler ve doksanlar popu tercih ediyorum. Bazen damar, arabesk ve nostaljik parçalardan yürümek istiyorum. Bazen de türküler ve ezgilere keyifli bir yayın olmasını sağlıyor. Şimdi misal caz dinliyorum. Yayıncımız Jehan Barbur’dan “Gidersen” çalıyor. “Arkanda beni bırak, gönlüme aldırma. Ardında bir beni bırak, gönlüme duyurma” diyor. Müziğin zevki ruhumu okşuyor, başkalarına saçma gelse de. Herkesin zevki kendine değil mi arkadaş. Ben de Mustafa Yıldızdoğan dinlemek istemiyorum. Tamam, Seyfi Yerlikaya & Sevcan Orhan’da anlaşalım hadi. “Söyle turnam nerelisin” diyor o da. Aha o havadan, o havaya gittiler, gönlümü yerden yere çaldılar yine bu gece. Neyse, canlı radyo dinlemenin da zevki bunda, ne edek gardaş?

Keyifli Sohbet Odaları

SohbetX’in keyifli sohbet odaları içinde yer almak ister misiniz siz de canlar? O zaman keyifli chat siteleri arasından önce SohbetX.Net’i bulun. Sonrasında tek yapmanız gereken anasayfadan giriş yapmak. Kendinize göre bir nick seçin, Sohbete Giriş butonuna tıklayın, hemen gelin. Siz de chat sohbet etmenin keyfini bizimle SohbetX’te çıkarın.

www.sohbetx.net

 

VV

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 178 defa

Kategori: Chat

Yayınlanma Tarihi: 11 Kasım 2023

Cevap bırakın