Konuşma Siteleri

Konuşma Siteleri

Chat siteleri İngilizcede aslında konuşma siteleri anlamına gelir. İnsanların yazışarak da konuşması manasındadır bu. Zira insanlar her zaman sesli ve görüntülü sohbet etmek için müsait olmayabilir. Bu sebeple de bu insanlar genellikle böyle yazılı chat sohbet siteleri tercih eder. SohbetX bunların arasında öne çıkan bir sohbet sitesi. Haftanın 7 günü, 24 saati sohbet burada döner. Sebebi mi? SohbetX’in dünya chat siteleri arasında bulunması elbette. Çünkü SohbetX’e sadece güzel vatanımız Türkiye’den kullanıcılar gelmiyor. Avrupa ve dünyanın bilumum ülkelerinden kullanıcılarımız var. Ee, arada saat farkı da olunca, haliyle sohbet dönüyor. Bu sebeple sabaha kadar uykusuz kalan arkadaşlarımız bile var. Amerika’daki arkadaşları ile sohbet etmenin zevkini bildiği için, saat farkına rağmen uyumuyor bu arkadaşlar. Veya Türkiye’den birisi Avrupa ile aradaki iki saati es geçerek, gecenin 1’i yerine 3’ünde yatıyor misal. Sırf onunla sohbet muhabbeti kaçırmasın diye.

Konuşma Chat Yap

Bir de SohbetX’in radyo odasında dönen sohbetler var. Burada canlı yayın yapan arkadaşlarımız da muhabbet ediyor, chat yapıyor. Şuan makale konumuza çok uygun şekilde İlhan İrem’in şarkısı “Konuşamıyorum” çalıyor. Bazen anons yapmadan yayın alan DJ’lerimiz bile var. Neden anons almadığını sorunca, onlar da “Yerim dar, konuşamıyorum” diyorlar. Buna rağmen sitemizdeki kullanıcılara keyifli saatler sunmaya çalışmaları takdire şayan. İnsanın etrafında başkaları varken, tutup da canlı yayında anons olmadan bile istekleri çalması, hediye etmesi takdir edilesi tabii ki. SobbetX’e girerseniz, siz de keyifli chat sohbetin tadına varacaksınız. Ayrıca dilerseniz DJ olmak için DJ sorumlularımıza ulaşıp, kendiniz de yayın alabilirsiniz. Bu sorumlular size aynı zamanda yayın programlarını kullanmanız konusunda da yardımcı olacaktır. Bundan dolayı hiçbir çekinceniz olmasın. Konuşmasanız bile mikrofon sizde olacak.

Konuşma Chat Sohbet Siteleri

Eğer siz de bizimle bir arada olmaya can atıyorsanız. Üstelik yeni insanlarla tanışmak istiyorsanız. Veyahut kendinize bir arkadaş, dost, sevgili arıyorsanız. Elbette SohbetX’te aradığınızı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Zaten arayan her zaman bulmaz mı? Ya Mevla’sını, ya belasını 😊 Şaka bir yana, siz de gelin diyoruz size işte. Pişman olmayacaksınız. Haydi, o halde, daha neyi bekliyorsunuz?

www.sohbetx.net

 

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 782 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 07 Ocak 2024

Cevap bırakın