Kumsal Sohbet

Kumsal Sohbet

Sohbet Siteleri arasındaki SohbetX’te Kumsal Sohbet ediyoruz. Siz de gelin, beraber sanki kumsaldaymışız gibi muhabbet edelim. Hani kumsalda olmasak da, farz edelim oradayız. Hollanda’dan yazıyorum sizlere canlar. Çapı yeryüzünde çok büyük olmasa da, deniz kenarı var buranın da. İngiltere’ye bakar buranın kıyıları. Kuzey Denizi Atlantik Okyanus’una bağlanır. Scheveningen isimli çok ünlü bir yer var, De Haag, başka bir deyişle Lahey’e yakın. Bunun yanı sıra Güney Hollanda eyaletinde Kijkduin, Hoek van Holland, Katwijk aan Zee ve Noordwijk gibi diğer daha az bilinen sahil kasabaları da var. Kuzey Hollanda eyaletinde ise bunlar Zandvoort, IJmuiden, Wijk aan Zee gibi sahil yerleridir. Benim de en sevdiğim şeylerden biridir deniz kenarına gitmek. Ayakkabılarımı çıkarır, bağcıklarından çantama asar, çıplak ayaklarımla kuma basarım. Kumsalda yanan kumlardan yürüyerek deniz kenarına kadar iner, Kuzey Deniz’inin soğuk sularında serinlerim. Hele akşamüzerleri, biraz daha hava soğuyunca, kamp ateşi etrafında oturup sohbet muhabbet etmeyi, şarkı söylemeyi de çok severim.

Kumsal Sohbet Odaları

SohbetX’te chat yaparken de aynı hissi yaşıyorum bazen. Kendimi güvende hissetmenin verdiği rahatlıkla burada chat yapıyorum chat odaları içerisinde. Kulağımda SenFM, yayında DJ-Nescafe yabancı müzik çalıyor şuan. Aha tam da Hollanda’nın kumsallarında gibiyim işte. Kamp ateşi yerine de kaloriferim açık 😊 Ama etrafımda canlarım var, bir yandan makaleye iki cümle, bir yandan sohbet sitesinde chat yapıyorum. Ahtapot gibiyim bugün mübarek, hahahah. Keyfim yerinde anlayacağınız. Arkadaşların sohbetleri sarmıyor mu? Ya da ben mi modumda değilim? Çekiliyorum hemen oyun odaları içerisine, özellikle #Kelime odasında biraz kafamı dinliyorum. Sanki tek başıma kumsalda denizi izler gibi oluyorum o anlarda. Huzur var, mutluluk, sıcaklık, samimiyet var canım arkadaşlarımın arasında. Sohbet keyfi desen var, radyo keyfi desen, o da var, oyun keyfi ha keza. Kısacası her şey var SohbetX’te beni rahat hissettirecek.

Kumsal Chat Siteleri

Anlayacağınız, Kumsal Sohbet etmek için çok uzaklara gitmeye gerek yok canlar. Yorulmadan, evden çıkmadan, hele ki para harcamadan, üstünüz başınız kum olmadan SohbetX’te sohbet edin. Tamamen ücretsiz sohbet muhabbetin dibine vurun böylece. Benim gibi keyifli vakit geçirin isterim siz de. Sanki sahildesiniz, biz de sizinle yan yana şarkı söylüyoruz, muhabbet ediyoruz gibi. Haydi, o halde, fazla geç kalmadan buyurun gelin.

Vuslat Vera

www.sohbetx.net

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 443 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 24 Ocak 2024

Cevap bırakın