Mirc Sohbet

Mirc Sohbet

Mirc Sohbet makalesinde size mİRC programını kullanmanın kolaylığından bahsedeceğim canlar. SohbetX gibi sohbet siteleri genellikle anasayfalarında “Mirc İndir” diye bulundurur. Bilgisayarınız var ise bu butona tıklayıp, o sitenin kendisine has programını indirin. Sonrasında tek yapacağınız şey programı çalıştırmak. Nickinizi ve şifrenizi girdikten sonra, rahatça bu program üzerinden yazılı chat yaparsınız. Eğer adminlik gibi herhangi bir yetki durumunuz var ise, bu program sayesinde komutları öğrenmeden de kullanırsınız. Herhangi bir usere gidip sağ tuşla onun üzerinde kullanabileceğiniz komutları görün. Komutlar programın içine entegre edildiği için, siz sadece fareniz ile o komutu seçeceksiniz. Sonrasında program komutu uygulamaya alıp, sizin istediğinizi yapacaktır. Ayrıca mİRC programı ile log tutma imkanınız da var. Bundan dolayı site içinde herhangi bir sorun, şikayet veya saldırı durumunu sonradan da incelersiniz. Tabii ki her an ekran başında olmanıza imkan yok. Bu sebeple sonradan da olsa durumları inceleyip, ona göre müdahale eder veya sorun da çözersiniz.

Mirc Sohbet Siteleri

SohbetX.Net İRC sohbet siteleri arasındaki SohbetimSen.Net İRC’sine bağlı olduğu için, oranın mİRC’i var anasayfasında. Bu sebeple programı indirmeniz durumunda SohbetX yazmaz, SohbetimSen yazar. Şaşırmayın diye yazıyorum bunu. Ben de programı indirdim ve gayet kullanışlı. Bu yüzden de size tavsiye ediyorum. Aynı zamanda programda radyo dinleme imkanınız da var. Radyo aç/ kapat butonuna tıklayıp radyoyu açıp kapatıyorsunuz. Üstelik dilerseniz radyonun ses ayarı da açılıp kısılıyor. Oto join ile de herhangi bir bağlantı kopma durumunda hangi odalara giriş yapmasını istiyorsanız, onu da ayarlıyorsunuz. Başka bir deyişle, mİRC programının birçok güzel özelliği var. Bir de nick şifrenizi ve oper şifrenizi otomatik girme yeri var. Bana Erroneous eniştem öğretti sağ olsun. Bu sayede kendim yeniden yenide şifremi girmiyorum. Program otomatik giriş yapıyor, hem sohbet odaları, hem de yetkili odalarına. Kısacası, çok rahat ediyorum bu programı kullanırken.

Mirc Chat Odaları

Siz de eğer Mirc sohbet siteleri içerisinde bulunuyorsanız. Üstelik ücret ödemeden rahatça chat yapmak istiyorsanız. Gelin, anasayfamızdan programımızı indirin, siz de rahat edin diyorum. Haydi o halde, daha neyi bekliyorsunuz? Biz sizi bekliyoruz, benden demesi 😊

Vuslat Vera

www.sohbetx.net

 

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 356 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 18 Ocak 2024

Cevap bırakın