Muhabbet Sitesi

Muhabbet Sitesi

SohbetX Muhabbet Sitesi makalelerine bir süre ara verdik canlar. Şimdi Ramazan gelmek üzere ya, hadi dedik, yine başlayalım chat sohbet nedir diye yazmaya. Sahura kadar uğraşırız, biraz yazarız, çizeriz, hallederiz Allah’ın izniyle dedik. Ve bugün yeniden başlıyoruz. Öncelikle bu kadar sabırlı davranıp, beklediğiniz için çok teşekkür ederiz. SohbetX.Net sizinle ayakta duruyor ve devam edecek inşallah. Buranın güzelliklerinden biri de ne biliyor musunuz? Tahmin etmesi zor değil. Birçok kez dile getirdik zira. SohbetX tam bir aile ortamı canlar. Bunu da sizinle gerçekleştiriyoruz şükür. Bundan dolayı size teşekkürü bir borç biliriz. Bazen öyle oluyor ki, admin arkadaşlarımız yoğunluktan bakamıyor siteye. Misal bu aralar bir arkadaşımızın sınavları var, başka bir arkadaşımızın taşınması. Hatta bir diğer yetkilimizin yakın zamanda iki cenazesi oldu. Hal böyle olunca, muhabbet sitemizde gelip de iki sohbet etmeye vaktimiz olmuyor. Lakin bizim kullanıcılarımız da, DJ’lerimiz de öylesine sahipleniyor ki bizi, hiç gözümüz ardımızda kalmıyor. Cansınız siz, can!

Sohbet Muhabbet Sitesi

Sohbet muhabbet sitesi olan SohbetX’in bağlı olduğu İRC SohbetimSen.Net canlar. Radyosu da SenFM.Net. Neredeyse haftanın yedi günü, o yedi günün yirmi dört saati de canlı yayın var burada. Ah, ah, bizde üç gün bekleyip, yayın alamadığı için trip atan DJ mi yok sanıyorsunuz siz. Ben tam tamına bir aydır yayın alamıyorum ona bakacak olursanız. Eee, napayım? Giriyorum SohbetX’e, açıyorum canlı radyo yayınını, yayın yapan arkadaşlarımı dinliyorum ben de. Onların yayınlarından  keyif alıyorum. Onları dinlerken chat yapıp, muhabbet ediyorum. Sohbetin keyfini ben de bu şekilde çıkarıyorum işte. Şuanda da kulağım yayında, makalemi yazmaya çalışıyorum. Evet çalışıyorum, çünkü kedim geldi kucağıma yattı, yüzümü gözümü yalıyor. Onun da muhabbeti, sohbeti bu şekilde. Onu da böyle kabul ettim hayatıma. SohbetX’teki can arkadaşlarımı kabul ettiğim gibi.

Ücretsiz Muhabbet Siteleri

Canlar, fazla chat siteleri, sohbet odaları gibi konulara girmediğimi fark ettiğinizi biliyorum. Yahu, neyini anlatayım ki, nick alıp girmeyi mi, chat odalarını mı, canlı radyosunu mu, oyun odalarını mı? Siz hepsini biliyorsunuz ki. Ha, bilmiyorsanız da en azından bir girip bakın yani, her şeyi de bizden beklemeyin. Yok öyle armut piş, ağzıma düş. Hadi ben yarın yokum, anlatmayınca n’apacaksınız, gelmeyecek misiniz? O halde keyifli chat sohbet muhabbet isteyen gelir canlar. Hem de hiç ücret ödemeden, tamamen bedava olduğunun rahatlığıyla gelir. Aynı zamanda güvenilir bir aile sohbet ortamı bilincinde olup da gelir. Hiç olmadı, meraktan gelir. Başka bir deyişle, kendini seven bize gelir, bizi seven SohbetX’e.

Vuslat Vera

www.sohbetx.net

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 339 defa

Kategori: Chat, Genel, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 16 Ocak 2024

Cevap bırakın