Mynet Chat Siteleri

Mynet Chat Siteleri

Mynet Chat Siteleri deyince aklımıza eski mynet sohbet siteleri gelir. Lakin her ne kadar bunlar gelse de, bir de SohbetX gelir aklımıza. 18 yıllık geçmişiyle SohbetX.Net mynet chat sitelerini aratmayacak pozisyonda çünkü. Ücretsiz, güvenilir, samimi bir chat ortamı olduğu için sitemiz kullanıcılar arasında çok popüler. Buna yetkili olan arkadaşlarımız da katkı sağlıyor tabii ki. Bu sebeple SohbetX’in chat siteleri arasında en üstlerde olması çok doğal.

Mynet Chat Odaları

SohbetX’te çeşitli chat odalarımız var. Bunlardan ilk olarak #Sohbet odası var. Burası giriş yaptığınızda girdiğin ilk global oda. Bunun yanı sıra #Karadeniz odası ve #Avrupa odamız da mevcut. #SenFM odamız sitemizin radyosunu temsil ediyor.

Global chat odalarımızın yanı sıra bir de oyun odalarımız var. Bunlardan ilki #Yarışma odası. Bu odada genel kültür soruları sorulur. Bunları cevapla ve puan kazan. İkinci oda #Oyun odası. Burada yine genel kültürle alakalı sorular olur, ama cevapların harfleri de yavaş yavaş belirir. Bu şekilde soruları cevaplamak daha kolay olur. Üçüncü oyun odamız #Kelime. Bu odada sana karışık şekilde harfler verilir ve sorulan kelimeyi bilmen istenilir. Son oyun odamız #OXM odasıdır. OXM’de üç harf verilir ve bu üç harfle aklına gelen tüm cevapları vermen beklenir.

Son olarak bir de #Help ve #Operhelp odalarımız var. Bu odalarda seni rahatsız eden bir durum söz konusuysa yetkili arkadaşlarımızdan yardım isteyebilirsin.

Mynet Sohbet Sitesi

Reeldeki sıkıntılarından mı bıktın? Kafanı mı dağıtmak istiyorsun? Bundan dolayı sohbet etmek için bir chat sitesi mi arıyorsun? Sen de zaman zaman nerde o eski mynet chat siteleri mi diyorsun? SohbetX’te hem kaliteli, hem seviyeli sohbet edebilirsin. Bununla birlikte gönüllü Djlerimizin canlı yayınlarından müzik dinlersin. Hatta istersen de Dj sorumlusu arkadaşlarla irtibata geçip sen de yayıncı olursun. Böylelikle sen de sevdiğin müzikleri dinleyicilerle ve userlarla paylaşırsın. Anlattıklarımız hoşuna mı gitti?
O halde hiç aramaya devam etme arkadaşım. Haydi bekleme, sen de alttaki linki tıkla, hemen katıl aramıza.

www.SohbetX.Net

 

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 380 defa

Kategori: Chat

Yayınlanma Tarihi: 13 Ekim 2023

1 Yorumlar
ZeuS

emeğine yüreğine sağlık kardesim

Cevap bırakın