Online Sohbet

Online Sohbet

Online Sohbet Siteleri arasındaki SohbetX’e hoş geldiniz. Bu makalemizde online, yani çevrimiçi muhabbet etmenin faydalarından bahsedeceğim size. Zira bazen çevremizdeki insanlardan uzaklaşmaya çalışırız. Annemiz, babamız her şeye bir kulp bulur, kardeşlerimiz kendi havalarını çalar evin içinde. Veyahut eşimizle artık sohbet etmeyi bile istemeyiz. Ya da görümce, elti, kayınço, kayınbirader gibi üçüncü şahıslar canımızı sıkar. Komşularımız alttan alta kuyumuzu kazar, dedikodu ederler. Çocuklara zaten laf anlatamıyor oluruz. Bu sebeple insan kendine sığınabileceği bir liman arar. Elimizde telefon, kulağımızda kulaklık, kendimizi kapatırız herkese. Söyleneni duymayalım, bağırış çağırışlardan uzak kalalım, insanlar bizi rahatsız etmesin. Böylelikle kendi sanal alemimize dalarız. Bundan dolayı Google arama motoruna, ya da Yandex’e online mobil sohbet siteleri yazarız. İlk olarak karşımıza çıkan SohbetX’e gireriz. Selam vermeden hoş geldin demeye başlar sitedekiler. Ayhh, çok hoş buldum sizi deriz. Kenara oturup müzik dinlemek isterken, bir de bakarız ki sitedeki arkadaşlar çekiyor bizi sohbetin ortasına.

Online Canlı Radyo SenFM

Bir de bu sitede bir online canlı radyo var, ismi SenFM. Sabah kalkıyoruz, popla, oyun havaları ile günümüze canlı giriyoruz. Yazamasak da işe giderken arabada, dolmuşta, otobüste, vapurda okuyoruz yazılı chat yapanları. DJ canlı yayından kullanıcılara laf atıyor, sanki tanıyor hahahaha. Aaaa, tanıyor galiba. Cidden bakın, oradan birine seslendi az önce “Sen Erzurumlu’sun ya, hadi sana oradan bir parça hediye edeyim” dedi. Furkan Erbay “Aman kedinin anasi, yaman kedinin anasi” diyor. Ne komik oyun havası yaaa. Burada sohbet etmek ne güzel, kendime geldim. Sohbet odaları da var Dadaşlar diye. Ahahahah bak bak, teyyyteyyy yapıyorlar, halay çekiyorlar. Bunlar da benim gibi biraz hafif çatlak. Sabah sabah keyfim yerine geldi iyice. İyi ki geldim buraya. Tam bana göre bir sohbet mekanı. Aile ortamı desem yeridir.

Online Sohbet Siteleri ve Chat Odaları

Kısacası canlar, ben burada kendimi gayet evimde hissettim. Ama sizin de öyle hissetmenizi isterim. Çünkü siz de benim gibi kendinize online sohbet yeri aradığınıza göre siz de bunaldınız. Bu yüzden biraz olsun rahatlamanızı isterim. Ben size dilim vardıkça anlatmaya çalıştım. Artık bundan böyle seçim sizde. Dilerseniz gelirsiniz, dilemezseniz gelmezsiniz. Biz davet ederiz, ısrar etmeyiz. Zira zorlukla yapılan bir şey kimseye keyif vermez. Bu sebeple kendi rızanızla gelirseniz, sohbetin, muhabbetin tadına da varırsınız, keyfini de çıkarırsınız. Bir dahaki makalemizde görüşmek üzere. Veyahut sohbet odaları içerisinde 😉

www.sohbetx.net

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 753 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 10 Ocak 2024

Cevap bırakın