Sizin Mekan

Sizin Mekan

SohbetX.Net Bizim Mekan. Peki ya Sizin Mekan neresi? Elbette ki o da SohbetX. Neden mi? Anlatayım dilerseniz. Çünkü biz ayrım yapmıyoruz sizin-bizim diye. Siz neyseniz, biz de oyuz, biz neysek, siz de osunuz. Biz SohbetX’te sohbet ederken yönetim kadrosu, DJ kadrosu ve userler olarak hepimiz adaletli olmaya çalışıyoruz. Bu sebeple kendimize nasıl davranmasını istiyorsak insanların, biz de onlara öyle davranıyoruz. Böylelikle herkes mekanımızı sahiplenebiliyor. Zaten biz de bu yüzden mekanın sahibiyiz falan demiyoruz. Burası hepimizin arkadaşlar. Bundan dolayı site sahibi olarak SohbetX veya SohbetimSen ailesi yazar. Gelen kendini aileden saysın, öyle sahiplensin istiyoruz. Kaliteli ve seviyeli sohbet edelim burada. Kendi evimiz nasıl olsun istiyorsak, öyle bir sohbet ortamı olsun burada da.

SizinMekan Chat Sitesi

Tabii ki aile içi anlaşmazlıklar da olur. SohbetX’te de herkes insan sonuçta. Bu sebeple sadece userler değil, yöneticiler hakkında da herhangi bir şikayetiniz varsa, bunları da ciddiye alıyoruz burada. Lakin bunları güzel bir üslupla #Help ve #OperHelp chat odaları içinde çözüyoruz. Zira herkes kendini düzeltebilir. Chat Sohbet Sitesi içinde bulunan kişiler bile. Aile içi nasıl toplanılır, sorunlar çözülürse, biz de çözüm odaklı hareket etmeyi tercih ediyoruz. Şikayetler dışında güzel fikirlere de açığız. Bir user çok online ise, sohbeti güzelse, seviyesi ve üslubu güzelse, tabii ki belirli zaman sonra onu da değerlenmeye alıyoruz. Bazen op, bazen sop, bazen de adminlik teklif ediyoruz. Siz de gelin burayı sizin mekanınız olarak görün, biz de sizi görelim isteriz.

Sizin Mekan Sohbet Odaları

Bazı arkadaşlarımız yetki istemez, ama canlı radyomuzda yayın almak ister. Bu durumlarda onlar da sohbet sitesi içinde DJ olarak eklenir. Bizimle hem sohbet eder, hem de sevdikleri, keşfettikleri güzel parçaları bizimle paylaşırlar. Şuan DJ-Serra’nın bize Melinay’dan “Dağlara mı yazdın yârim” parçasını hediye ettiği gibi. Hem makale yazıyor, hem müzikle ruhumuzu dinlendiriyoruz web ekibi olarak. Kısacası, bu sitede biz içinde sohbet ederken de, dışardan SenFM’deki güzel parçaları dinlerken de buraya bizimmekan diyoruz. Siz de ister misiniz burası sizin mekan olsun? İstersiniz değil mi? O halde hiç beklemeyin. Hemen gelin. Biz sizi bekliyoruz.

www.sohbetx.net

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 186 defa

Kategori: Chat, Genel, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 21 Kasım 2023

Cevap bırakın