Sohbet.Net

Sohbet.Net

SohbetX’in Sohbet.Net makalesine hoş geldiniz canlar. 1999’dan bu zamana kadar sohbet siteleri arasında ismini duyuran bir chat sitesidir Sohbet.net. Görünümü güzel, kullanışı cep telefonlarına uygun olan bu siteyi biraz inceledim. Bu sebeple çok da şaşırmıyorum üstlerde yer almasına. Genel tanıtımından tutun da Bilgilendirme yazısına kadar gayet açık ve net. Ayrıca Türkçe mIRC’ için ayrı, okey salonları için ayrı birer siteleri var. Radyoları BamteliFM. 24 yıllık olmasına rağmen gündüz vakti girince pek kullanıcısı yok. Kanalın geneli bot dolu. Bunun sebebi muhtemelen insanların okey salonuna dalıp, orada chat yapmaları. İnsanlar keyifli vakit geçirecekleri, eğlenecekleri yer arıyorlar. Lakin sadece muhabbet edilen bir ortam bazen kafalarını dağıtmaya yetmiyor. Oysa ki SohbetX’te okey yok ama birçok oyun odaları var. Bundan dolayı da bizim userlerimiz siteden çıkmadan o odalardan birinde eğleniyor. Diğer yandan da sohbet muhabbete dahil oluyorlar. SenFM radyomuzda zaten sürekli canlı yayın olduğu için onu da dinliyorlar, hatta istek istiyorlar bizim canlarımız.

Sohbetlerde, Sohbetetmek, SohbetimSen Chat Siteleri

Bu başlıktaki chat siteleri de Sohbet.Net gibi sohbete imkan tanıyan sitelerdir. Hepsi de kullanıcılar mutlu olsun, muhabbet etsin diye kurulan siteler. Peki ya hiç düşündünüz mü, sizin buralarda chat yapmanızın bu sitelere getirisi nedir acaba? Aslında hiç diyebiliriz. Nerden mi biliyorum? Mesela size en yakınımızdan örnek vereyim. SohbetX.Net’in bağlı olduğu İRC SohbetimSen.Net. Bu İRC’ye bağlı yaklaşık 40 domain var. Günlük bu sitelerin makaleleri, SEO’ları derken en az on kişilik bir web ekibi lazım. Lakin bu işe gönüllü olan çıkar mı sizce? Makale yazıp para kazanan insanlar var sanal alemde canlar. Bunu sırf parası için yaparsan bundan da keyif alamazsın. Bu sebeple bizim web ekibimizdeki arkadaşların birçoğu gönüllüdür. Çok zor durumda sadece bir bayan arkadaşımız ücret karşılığı makale yazar.

Sohbet.Net, SohbetX.Net Sohbet Edelim

Anlayacağınız gibi, sitelerin getirisinden çok, götürüsü var. Bir de düşünün, siz burada ücretsiz, tamamen bedava sohbet chat yapıyorsunuz. Biz de sizin sohbetinizle muhabbetinizle mutlu oluyoruz. O halde, haydi gelin canlar, biz yine SohbetX.Net’te sohbet çet chat muhabbet etmeye devam edelim. Siz bizimle arkadaş, dost olun, biz sizi sevelim. Sevgili olamayız belki, ama flört ederiz. Masumca bakışmaları bıyık altı gülümsemeler takip eder. Belki gönlümüz kayar. Ahirette ayağımız sırat köprüsünden kaymasın, o bize yeter… Konu dağıttım, toparlayayım derken. Haydi canlar, Sohbet.Net makalesi burada biter. Ben de chat yapmaya gider!

Vuslat Vera

 

www.sohbetx.net

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 398 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 21 Ocak 2024

Cevap bırakın