Ücretsiz Sohbet Siteleri

Ücretsiz Sohbet Siteleri

Sanal alemde dolaşmak şimdilerde çok kolay. Her türlü sosyal medya platformundan insanları takip edip, onlarla canlı sohbet edebiliyorsun bir şekilde. Bu da özelden oluyor genelde. DM diye yazılıyor, Dee Mee diye okunuyor. Direct Message demektir DM. Yani aslında Türkçesi bunun Direkt Mesaj. Nerden geldim buraya? Ha, sohbet ediliyor dedim bu sosyal medya platformlarında. Lakin, şöyle bir şey var. Acaba ücretsiz sohbet siteleri var mı diye soruyorum da bazen kendi kendime. Zira genellikle sosyal medya platformları ücretsiz oluyor ama gizlilik çok ön planda olmuyor. Yani ya kendi ismini kullanacaksın, ya da bir fake hesap. Fake de sahte demek. Sahte isimle takılacaksın yani buralara kimliğini gizlemek istersen. Ama bazen oluyor hani, belki abim, bacım, anam, babam, çocuklarım görmesin istersin. Aslında SohbetX gibi Chat Siteleri içinde bu mümkün. Ama onlardan sonra bahsedeceğim.

Ücretsiz Üyeliksiz Chat Odaları

Misal ben ilk sigara başladığım zaman annemle babama Facebook açtırmadım korkudan. Sigaram bittikçe orada yazardım “Dumanım tütmüyor” ya da “Ahhh, seni bir içime nefes gibi çekebilsem” diye. Eee anne babadır, anlamaz mı? Anlar diye korkumdan yıllarca Facebookları olmadı garibanların. Sanki sonrasında oldu da, ne oldu? Başları göğe mi erdi bizimkilerin? Faydadan çok zararı oldu. Annem girer babamın mesajlarına göz atar bazen. Bir gün babama yabancı bir bayan özelden mesaj atmış. Kıyamet koptu evde. Zannedersin babamı aldatırken yakaladı hatun. Meğer babam komik videolar beğeniyor yabancı ülkelerden, orada takip ettiği sayfalardan da yabancı hatunlar avcılık yapıp mesaj atıyor erkekleri tufaya getirmek için. Adam kendi o mesajları görmediği için annem insaflı davranmak zorunda kaldı. Eee, biraz da biz sohbet ederken ikna ettik desem yeridir. Kendime de pay biçeyim biraz, değil mi?

Ücretsiz Chat Siteleri

Neyse, ben aslında biraz da bu sebeple pek sevemedim sosyal medya platformlarını. Bana SohbetX.Net gibi bedava İRC chat odaları ve ücretsiz sohbet siteleri daha çok uyuyor. En azından bir nick kullanıyorum, kimse kim olduğumu bilmiyor. Keyfimce sohbet ediyorum, radyo dinliyorum, bazen yayın alıyorum, kimse de yargılamıyor. Hem de bedava sohbet ettiğim için cebime de dokunmuyor. Ohhh, misss işte. Siz de benim gibi anonim ve ücretsiz sohbet etmek istiyorsanız, hemen buyurun gelin aramıza.

Adresimiz: www.sohbetx.net

 

 

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 150 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 03 Kasım 2023

Cevap bırakın