X Sohbet Odaları

X Sohbet Odaları

SohbetX olarak tabii ki X Sohbet Odaları hakkında yazacağız. Zira bu odalar ilk olarak bizde kullanılmaya başlandı. Üstelik 11 Haziran 2005’te kurulan SohbetX.net’te ta o zamandan beri sohbetler hiç durmadı. Ara ara gidenler oldu aramızdan, ama hepsi teker teker geri geldi. Şimdi birilerinin kuşları dondu, pencereme kondu, ‘cikcik’ yapmıyor diye onlara ‘X’ oldu demesi hiç bir şey fark etmiyor bizim için. Kimse kendi postacı kuşlarından vazgeçerken bize sormadı. Bizim sohbet odalarımıza sahip çıkarken de sormadı üstelik.

Bir okuldaki 3B sınıfının yeri değişir mi hiç? Değişmez değil mi? O halde bizim yerimiz de değişmez derim online sohbet siteleri arasında. Hedefimiz en büyükler arasında bulunmak değil. Hedefimiz kendi yerimizde huzurlu bir şekilde keyifli vakit geçirmek. SohbetX olarak özelliklerimizden biri, sadece yazılı sohbet sitesi olmamızdır. Sesli ve görüntülü chat yapılmıyor bizde. Başka bir özelliğimiz, sitemizde birden fazla sohbet odası bulunması. Sohbet’ten sonra Avrupa, Karadeniz, Lakırtı ve SenFM odalarımız da mevcut. Ayrıca genel kültür bilgilerinizi ve hafızanızı test etmek için de Oyun odalarımız var.

X Sohbet Odası Canlı

SohbetX chat sitesi olarak en öne çıkan özelliği ise canlı radyo yayınları. SenFm radyomuzda gönüllü userlerimiz yayın alarak, sevdikleri parçaları siz değerli sohbetseverlere sunuyorlar. Bazen bu canlı yayınlarımıza konuklarımız da katılıyor. Dinleyicilerimizden de konuk ettiklerimiz oluyor. Aynı zamanda SenFM radyomuzu dışardan dinleme imkanınız da var. Şuanda radyoda Türkü çalıyor. Sevilen sanatçılarımızı dinlerken benim gibi gurbette bile olsanız kendinizi Türkiye’de hissedeceksiniz. Belki sizin de aynı şekilde duygularınız depreşecek. Kulağınızın pası silinirken, gözlerinizden iki damla gözyaşı inerek gönlünüzü arındıracak belki de. Misal ben yayın aldığımda özlediklerimin özlemi burnumun direğini sızlatırken, bir nevi hasret gidermeye çalışırım şarkılarla. Sevdiklerime onların sevdikleri parçaları dinletirken, yakınlarında olmadan onlara verdiğim değeri hissettirmeye çalışırım. Benim söyleyemediklerimi bazen şarkılarımız söyler “Tel tel tellerine, kurban olam dillerine vay”…

X Chat Sitesi

Siz de benim gibi SohbetX’te sohbet etmek isterseniz, hemen Google’a girin. ChatX, SohbetX, X Chat Odaları, X Sohbet gibi terimleri aratın, SohbetX.Net’i bulun. Anasayfamızdan bir nick, başka bir deyişle rumuz alıp aramıza katılın. Kim bilir, belki bir gün siz de yayıncı olmak istersiniz. DJ’lerimizden biri olursunuz belki, biz de sizi dinleriz canlı yayınlarınızda, değil mi? Haydi, bence daha fazla beklemeyin. Hemen aramıza buyurun gelin. Bekliyoruz.

www.sohbetx.net

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 150 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 09 Kasım 2023

Cevap bırakın