Bilinmeyen Sohbet Siteleri

Bilinmeyen Sohbet Siteleri

Bilinmeyen Sohbet Siteleri arasında olmayan SohbetX’e hoş geldiniz canlar. Olmayan mı, dediğinizi duyar gibiyim. Evet, olmayan. Biliniyoruz çünkü. SohbetX kendine bilinen sohbet siteleri arasında yer edindi diyebiliriz aslında. Peki ya neden bu başlık diyeceksiniz, değil mi? Peki ya neden bu makale diyeceksiniz bir de. Açıklayayım. Aslında SohbetX hem biliniyor, hem bilinmiyor diyebiliriz. Zira X de bilinmeyen demek. Bu sebeple X Sohbet Odaları yazınca ilk sıralardayız. O halde kendimize bilinmeyen dersek ayıp etmiş oluruz diye düşündüm. Hiç bilinmeyenle bilinen bir olur mu? Oysa siz belki de çok bilinen bir yer aramıyordunuz chat sohbet etmek için. Zaten biz de aman aman en üstlerdeyiz demiyoruz. Günlük milyonlarca, yüzbinlerce kullanıcı geliyor demiyoruz SohbetX’e. Biz de kendimizce güzel bir sohbet sitesiyiz işte, içindeki kullanıcılar ile kendine bir aile ortamı kuran. Öyle çok çok büyük bir site değiliz. Lakin küçükler arasında en büyüğüyüz diyebiliriz zannımca. İnanmıyor musunuz? Tamam. Var mısınız iddiasına? Şimdi yazacağım size yapmanız gerekeni.

Bilinmeyen Chat Odaları

Haydi, gidin bakın diğer az duyulan, az bilinen sohbet sitelerine. Kaç kullanıcı sohbet ediyor o an bir bakın bakalım. 3 kişi bir odada, 2 kişi bir diğer odada, 3 kişi de beriki odada olsa, yine anca 8 kişi ediyor. Daha fazlasını görmek zor. Ama SohbetX öyle mi? Sohbet odasında lafa karışamayanlar hemen SenFM radyo odasına kaçar. Orası da dolu olunca Karadeniz odasına akarlar kullanıcılar. Baktılar orası da dopdolu. Atarlar kendilerini Avrupa odasına. Yayın almak için DJ bulamayan chat siteleri var sanal alemde. Bizde ise DJ bolluğu var, maşallah. Yayınımız neredeyse 7 gün 24 saat dolu. Bazen DJ’lerimiz kendi aralarında ‘Sen dün yayın aldın, ben 1 haftadır boş yayın bulamıyorum’ diye söylenir ayrıca. O zaman da dün yayın alan DJ hemen alamayana fırsat verir. Aynı zamanda yeni eklenen DJ’lere yayın teslim edilir. Ama hiçbir zaman boş kalmaz SenFM’in güzel yayınları chat sohbet esnasında.

Bilinen Sohbet Siteleri

Şimdi anladınız mı neden SohbetX bilinmeyen sohbet siteleri değil de, bilinenler arasında? Bilinmese onca DJ bizi nereden bulacak? Hem de büyük sitelerden kaçıp gelenler bile var aralarında. Oralardan teklif alıp da bizden ayrılmayan DJ’ler bile var üstelik. Yaaa, işte. Bilinmeyenle bilinen arasındaki fark bu. Mübarek üç aylar başlamak üzereyken diyeyim ben size Zümer suresi 9. Ayeti “Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu?” 😉

 

www.sohbetx.net

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 385 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 17 Aralık 2023

Cevap bırakın