Bizim Mekan

Bizim Mekan

Sohbet siteleri içindeki en zamansız ve mekânsız sohbet ortamı bizim mekan SohbetX’ten herkese merhaba. Kendiniz ait bir yeri başkalarına tanıtırken nasıl tanıtırsınız arkadaşlar? Ya benim, ya da bizim mekan da burası işte dersiniz, değil mi? Burası da naçizane bizim mekan işte. Çünkü biz SohbetX’te güzel bir aile ortamı oluşturduk. Peki ya bunu nasıl mı becerdik? Aslında çok basit bir şekilde. İlk olarak Hosting’imizi güzel seçtik, temamızı da aynı şekilde. Kullanışlı bir sohbet sitesi kurduk. Sonrasında ise arayüzü ve mobil telefonlara uyumluluğuna dikkat ettik. Birçok değişik sürümden giriş sağladık sohbet sitemize. Kullanıcılar kendi tercihlerine göre bir sürümden girebilirler bu sayede. Birinin harfleri daha renkli, birininki daha az renkli, arka planı koyu veya açık, gözlerini rahatsız etmeyen sürümlerimiz var. Bir de Androirc programı var, telefona indirilip birkaç bilgi ile rahat kullanabilecekleri. Bilgisayar, dizüstünden veya tablet kullananlar için de Mirc’imiz var. Bunu da anasayfadan indirip canlı sohbet edebilir userler.

Bizim Canlı Sohbet Mekanı

Bir de canlı radyomuz var, SenFM adında. Bu radyoda gönüllü, amatör veya profesyonel DJ’lerimiz canlı radyo yayınları yapıyor. Bazen nostalji, bazen damar veya arabesk, bazen de güncel pop müzik çalıyorlar. Aynı zamanda kullanıcılarımızdan konuk aldıkları da oluyor canlı yayınlarına. Kullanıcılarımız bu sayede birbirlerini sadece yazılı sohbet ederek değil, sesleriyle de tanıyor. Zaten DJ’lerimiz genelde onların isteklerine göre de yayınlarına yön veriyor. Şarkı indirme imkanları varsa, istekleri indirip listelerine ekliyorlar. İmkanı olmayanlar bir dahaki yayın için söz verip, ona göre hazırlanıyorlar. Bazı DJ’lerimiz konseptli yayın yapıyor. Bir gün misal düğün gecesi konsepti yaptı bir arkadaşımız. Yöre yöre oyun havaları, halaylar, horonlar çaldı, herkese kendine göre bir şeyler bulup eğlendi o yayında. Hatta yayının sonunu slow dans müzikleri ile kapattı. Herkes gözünü kapatsın, hayalindeki kişi ile dans etsin dedi DJ’imiz. Gayet keyifli ve kendine özgün bir yayın oldu. Bu arada chat sitesi içinde sohbet de hiç durmadı.

Sizin Mekan Chat Sitesi

Bizim mekanımız böyle bir yer işte. Keyfimize, kafamıza, eğlencemize, modumuza, ruh halimize göre keyifli sohbet ettiğimiz bir yer. Olanca imkanlarından faydalanarak siz de aramıza katılabilirsiniz dilerseniz. Bunu yapmak çok kolay aslında. Bizim mekan, bizimmekan, sohbet mekanı, sizin mekan, sizinmekan yazın gelin SohbetX.net’e. Anasayfadan kendinize bir mahlas alın, Sohbete Bağlan’a basın. Bizim mekan SohbetX sizin mekan olsun bu şekilde.

 

www.sohbetx.net

 

 

 

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 116 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 13 Aralık 2023

Cevap bırakın