Canlı Saray

Canlı Saray

Sohbet Siteleri arasında Canlı Saray makalesini yazdığım SohbetX’teyiz sizle canlar. Canlı sohbet sitesi olan SohbetX’e çok uyar diye düşündük. Hem, tamam, belki küçüğüz diyoruz ama küçükler arasında büyüğüz demiştim dün ya hani? İşte biz de SohbetX olarak bir saray sayılırız bence. Binlerce odamız yok belki, ama bizim de chat odalarımız var. Belki binlerce kullanıcımız yok, ama koskocaman yürekli güzel kullanıcılarımız var. Bundan dolayı bizde sohbet etmek de yürek ister canlar. Hem yürekleri güzel, hem kendileri güzel, hem de sohbetleri güzel aile fertlerimiz var bizim. Ayrıca muhabbetleri güzel, kişilikleri güzel, sesleri güzel, yayınları güzel DJ’lerimiz var bizim. Sarayda saymayalım kendimizi de, nerde sayalım biz? Varsayalım ki, burası bir gecekondu mahallesindeki küçücük iki göz oda evceğiz. Bu durumda bile sohbet hanemizi koskoca saraya çeviren SohbetX ailemiz var bizim de.

Canlı Saray Sohbet Odaları

Dedim ya, bizim sitede sohbet odaları var diye? Var tabii. Hem de her birinde farklı bir hava soluyacağınız küçücük, mini minnacık odalarımız var. Aynı zamanda koskocaman olan odalarımız bunlar. İlk olarak Sohbet odamız var. Burada sohbetin kalbi atıyor demiştik daha önce. Herkes burada karşılanır. Burada başlar herkes muhabbete. Burada kahveler, çaylar, yemekler ikram edilir. Hem burada sevilir, sarılır insanlar birbirlerine. Sonra Avrupa odamız var. Buraya kaçar bazı dostlarımız. Sakin, kendi halinde sohbetlerin, muhabbetlerin döndüğü bir odadır burası. Hasret giderilir burada bir nevi. Sonrasında Karadeniz odamız var. Orası da hani sanki memleketine, köyüne gelmiş gibi olursun ya, hah işte tam da öyle. Anne-babanızın evindeymişçesine sohbet edersin burada başka bir deyişle. Son olarak SenFM radyomuzun odası var. Eğlenceler, partiler, doğum günleri, halay, horon, mezdeke burada olur. Düğün dernek burada kurulur. Zil zurna sohbet burada edilir. Keyifli sohbet edilir, eğlencenin dibine vurulur burada eşsiz şarkılar eşliğinde. DJ’lerimiz sağ olsun, ne diyelim.

Canlı Chat Sarayı

Şimdi anladınız mı peki ya, neden bu makalemizin başlığı Canlı Saray? Capcanlı bir saraydayız biz canlar. Tabii ki bu başlığı atacağız. Tabii ki size sitemizi tanıtacağız. Siz de böylesine bir canlı sohbet sarayı nasıl olur, yakinen görmek ister misiniz? Tamam o halde. Yapmanız gereken çok basit. Hemen sohbete bağlanıyorsunuz. Hemen hemen hemen. Bekliyoruz çünkü. Üstelik kırmızı halımızı da serdik. E, de hayde, siz daha neyi bekliyorsunuz?

Vuslat Vera

www.sohbetx.net

 

 

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 355 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 18 Aralık 2023

Cevap bırakın