Duygu Sohbet

Duygu Sohbet

SohbetX’te chat yapmak, Duygu Sohbet etmek demek. Bu da ne mi demek? Sohbet siteleri içinde insan sohbet ederken nasıl yapar, onu tarif eder bize. İlk olarak duygusuz, duygularını kenara koyarak, duygularını hiçe sayarak sohbet etmek değil diyebilirim. Sonra da aslında tamamen duygularınla hareket etmek demek. Aynı zamanda duyguları önemsemek, duygusal davranmak, duygu dolu sohbet etmek demek. Hissiyatına yenilmek demek ayrıca. Beyni, mantığı, aklı devre dışı bırakmak. Kalbini, ruhunu, metafizik olarak her duyunu muhabbet için açmak. Metafizik gerilim sağlamak ruhlar arasında. Duygu yoğunluğuyla empati kurmak, hatta belki de telepati. Kalp kalbe karşı dedikleri. Camdan cama bakan komşu kızı gibi değil de, kalpten kalbe sohbet ederken mesajları yazıya çevirmek demek. Bir kelimeye bir çok kelime, bir söze bir çok mana sığdırmak. Belki olumlu, belki olumsuz ama her haliyle duygularını ifade ederek. Bu sebeple aslında tam manasıyla kırılganlığını ortaya koymak. Bundan dolayı belki de zayıf noktalarını insanlara göstermek chat sohbet esnasında.

Duygu Seli Chat Sitesi

Ah yazarken bile kendimden geçmişim, en derin duygularımla yazıyorum a dostlar. Kulağımda SenFM canlı sohbet ederken, canlı radyomuzda Melihat Gülses var. Klasik Türk müziğinin en güzel yorumcularından biridir kendisi.

Prof. Dr. Alâeddin Yavaşca’nın bestesiyle

“A efendim bu gurbetlik tez bitsin
Seven gönül bilsen ne çok özlüyor
Nağmeler hüzünlü notalar kırık
Sevenlerin yollarını gözlüyor

Üç günden fazlası zulüm gurbetin
Bir adım ötesi ölüm gurbetin

Dostun dosta hasreti çok derindir
Gel efendim sohbetimiz şenlensin
Biz vuslatın sevinciyle coşalım
Şu ayrılık varsın biraz dinlensin”
                diyor sesi güzel, kendi güzel TRT sanatçımız.

Türk musikisini duygu dolu bir şekilde sunuyor kulaklarımıza Segah makamında. Güfte Dr. Hüsâmettin Olgun’a ait. Usulleri aksak ve düyek. Adeta kulağımızın pası siliniyor bu sayede. Kalbimin ritmini her zerresiyle yerli yerinden ederek değiştiriyor. Oysa ki bunun için hiç çaba harcamıyor. Yüreğim boğazımda atıyor, heyecanlanmışçasına. Sonra bir sükunet iniyor ruhuma. Yeniden sevdalandım sanırım sana cancanım.

Duygu Sohbet Siteleri

Haydi canlar, siz de buyurun, siz de bırakın duygularınız ruhunuza hakimiyet kursun bugünlük chat sohbet ederken. Bugün belki ilk defa gireceksiniz belki chat siteleri içerisine. Olsun. Bugün aklımızı başımızdan alsın canlı radyomuzda çalan güzel şarkılarımız. Hatta gelin, bugün birlikte mest olalım chat sohbet ederken. SohbetX ailemizin diğer fertleriyle beraber Duygu Sohbet ederken kendimizden geçelim. Kah duygusallığımıza yenilelim, kah kahkahalar atalım eğlenirken. Ama her daim beraber mutlu veya mutsuz olalım. Zira paylaştıkça azalırken hüzünlerimiz, paylaştıkça çoğalır mutluluk.

Vuslat Vera

www.sohbetx.net

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 233 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 22 Aralık 2023

Cevap bırakın