Evin Sohbet

Evin Sohbet

Evin sohbet tanıtım yazımızdan hepinize selamlar. Tek tıkla katılıp kesintisiz sohbet edebileceğiniz ve evinizde gibi hissedeceğiniz chat sitemizi sizler için kurduk. Rahatça giriş yapıp harika sohbetlere dahil olabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurup eğlence dolu vakitler geçirebilirsiniz. Ayrıca dünyanın neresinde olursanız olun fark etmiyor. Size tek gereken ise internet erişimi. Üstelik yeni nesil cep telefonları, bilgisayar, tablet fark etmiyor. Kolay kullanımı ve bir çok sürümü ile her yaştaki kullanıcılara hitap eden eşsiz bir platform. SohbetX chat ve muhabbet sitesi olarak yaklaşık 18yıldır hizmet vermekteyiz. Uzun yılların deneyimi ile ve harika yönetici kadrosu ile siz kullanıcıları evinizde gibi hissettirmek için buradayız. İRC aleminde yıllardır liderliğini koruyan chat odaları sosyal medya platformları açılınca oldukça kullanıcı kaybetti. Lakin halen yazılı chat sever arkadaşlarımız azımsanmayacak kadar çok. Yıllardır sohbet severleri bir arada buluşturan muhabbet sitemiz de birden fazla sohbet odaları var. Bu odalar arasından dilediğinizi seçip muhabbetin dibine vurabilirsiniz. Tabi sadece sitemizde chat yapılmıyor.

Evin Sohbet Odaları

Canlı sohbet ederken sürekli canlı yayın yapan radyomuzu da dinleyebilirsiniz. Ayrıca radyo sorumlumuzdan destek alarak sizlerde yayıncı olabilirsiniz. Evin sohbet makale başlığı bende neden bilmem eskiden oturma diye tabir ettiğimiz mekanı hatırlattı. Ben Erzurum’un bir köyünde büyüdüm. Daha orta okul çağlarında bile belli yaş gurupları toplanır bir oda açar akşamları oturup sohbet ederdik. Öyle olurdu ki o muhabbetler sabah ezanına kadar sürerdi. Hele bir de bizden birkaç yaş büyük bir abimiz gelince saatlerce onun muhabbetlerini dinlerdik. Kendi çapımızda etkinlikler yapardık. Yani gülerdik, eğlenirdik hatta kavga dahi ederdik. Lakin ertesi akşam hiç bir şey olmamış gibi yine aynı saatte o odada toplanırdık. Biz muhabbet ederken, okey oynarken radyomuz hiç susmazdı. Güzel günlerdi. Sorumluluğumuz yoktu. Daha çocuktuk. O zamanlar bize en büyük acı veren okey de kaybettiğimiz makarnaydı.

Evin Chat Siteleri

Bu chat ve sohbet sitesi içinde de kaybedeceğiniz bir şey yok. Eski muhabbetleri özlediyseniz vakit kaybetmeden aramıza katılın. Bunun için yapmanız gereken ise tarayıcınıza www.sohbetx.net yazıp giriş yapmak.

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 196 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 26 Kasım 2023

1 Yorumlar
Sohbet Hane - Canlı Sohbet Siteleri & Chat Sohbet Odaları - Sohbetx.Net

[…] Evin sohbet diyoruz ya dostlarım. Şimdi evlerimizde bile sohbet edilmiyor. Teknoloji bizi bir çok kültürümüzden uzaklaştırdı. Ne yazık ki artık geri dönüşü de yok. Ben de bundan yola çıkarak bu harika chat sitesini kurdum. Madem telefondan başımızı kaldıramıyoruz, bari gelin burada eski sohbetlerden bahsedelim. Birbirimizi tanıyalım ve eşsiz muhabbetin dibine vuralım. Belki dolma kasetlerimiz yok lakin harika canlı radyomuz var. Müzik dinleyelim ve geçmişimize yolculuk edelim. Siteye nostalji bir görünüm verdik. Kameralı sohbet, görüntülü chat sitelerine inat sadece metin tabanlı bir platform oluşturduk. Haydi fazla vakit kaybetmeden aramıza katılın. […]

Cevap bırakın