Sohbet Hane

Sohbet Hane

Sohbet hane chat ve muhabbet sitemizden hepinize selamlar. Bu tanıtım yazımızda eskiden edilen sohbetlerin tadını bulacağınız harika ChatX sitemizden bahsetmek istiyorum. Dünyanın neresinde olursanız olun tek tıkla giriş yapabilir kesintisiz sohbetin hazzını yaşayabilirsiniz. Ayrıca hiç bir ücret ödemeden ve üyelik, kayıt gibi zorunluluğunuz olmadan. Bu yazıya başlarken ilk aklıma gelen köy odalarında edilen sohbetler oldu. Hani dolma kasetlerin çaldığı ve tezek sobasının fırınında patatesin piştiği odalardan bahsediyorum. Kısacası her şeyin masum ve teknolojiden uzak olan sohbet hanemizden.

SohbetHane Chat Sitesi

Sohbet hane chat sitemize giriş yapın. Bir çok sohbet odaları içinde yer alıp canlı chat yapılan sitemizde eşsiz muhabbetlere dahil olun. Ayrıca oyun odalarımızda bilginizi test edin ve canlı radyomuz ile muhabbetinize keyif katın. Müzik insanın duygularına tesir eden harika bir araç. Açıkçası bu aracı hunharca kullanıyorum. Mesela şuan canlı radyomuzda çalan şarkı beni geçmişe sürüklüyor. Ben okula gitmek için sabah da, akşam da tam bir saat otobüs yolculuğu yapardım. Akşam olunca benim için eve dönüş vakti olurdu. O bir saat boyunca otobüste edilen sohbetleri akşamın karanlığında uzaktan görünen köy lambalarını izlerken dinlerdim. Otobüsün radyosunda Gülden Karaböcek, Ferdi Tayfur, Cengiz Kurtoğlu bana eşlik ederdi. O yapılan mizahı zorlayan espriler, yaşlı amcaların öğütleri halen kulaklarımda. Ayrıca o öğütlerdir halen büyüklerime gösterdiğim anlayış ve saygıya sebep olan. Şimdilerde ise o bir saatlik yolculukta kimse den çıt çıkmıyor. Herkes kafasını gönmüş telefonlara kimse kimsenin yüzüne bakmıyor.

Evin Sohbet & Chat Siteleri

Evin sohbet diyoruz ya dostlarım. Şimdi evlerimizde bile sohbet edilmiyor. Teknoloji bizi bir çok kültürümüzden uzaklaştırdı. Ne yazık ki artık geri dönüşü de yok. Ben de bundan yola çıkarak bu harika chat sitesini kurdum. Madem telefondan başımızı kaldıramıyoruz, bari gelin burada eski sohbetlerden bahsedelim. Birbirimizi tanıyalım ve eşsiz muhabbetin dibine vuralım. Belki dolma kasetlerimiz yok lakin harika canlı radyomuz var. Müzik dinleyelim ve geçmişimize yolculuk edelim. Siteye nostalji bir görünüm verdik. Kameralı sohbet, görüntülü chat sitelerine inat sadece metin tabanlı bir platform oluşturduk. Haydi fazla vakit kaybetmeden aramıza katılın.

www.sohbetx.net

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 143 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 29 Aralık 2023

Cevap bırakın