Gönülden Sevenler

Gönülden Sevenler

Gönülden Sevenler SohbetX’te buluşuyor. Hem de öyle buluşuyor ki canlar, girip kendiniz yaşamanız gerekiyor diyebilirim. Bu ortamı mutlaka görmeniz ve tecrübe etmeniz gerekiyor. Gerçekten diğer chat siteleri içinde neden mi parmakla gösteriyorlar bizi? Ya da neden mi en önlere çıkan yeni açılan sohbet siteleri arasında yerimiz alıyoruz? Zira onca yıllık chat sitelerine inatla, biz seviyemizi, kalitemizi hep ön planda tuttuk. Peki ya bunun gönülden sevmekle ne mi alakası var? Arkadaşım, canım, dostum dediğimiz insanların geldiği bu sitede biz ahlaksızlığa göz yumarsak. Veyahut bizim yönetimdeki admin arkadaşlarımız buna sesini çıkartmazsa. Ya da SohbetX sohbet ailemizden biri bu sebeple bunu görse ve buradan uzaklaşsa. Bize demezler mi ‘alelade sohbet ortamı’? Üstelik biz burada bir aileyiz diye neredeyse her makalemize dile getirdiğimiz halde? Ayrıca onca yetkilimiz varken? Onca DJ’imiz ve kullanıcımıza abi, abla, can, kardeş, bacı diye hitap ederken? Derler. O halde bizden de SohbetX’i gönülden sevenler olarak bunu kimseye dedirtmeyiz.

Gönülden Sohbet Etmeyi Sevenler

Siz de canlar, ciğerler, kuzular, bacılar, kardeşler, abilerimiz olarak burada gönülden sohbet edin istiyoruz. Bu sebeple size teker teker “Gel bak, bizde gönülden sohbet et!” diyebiliyoruz. Zira SohbetX’te keyifli, rahatça, samimi, hoş, seviyeli ve güvenilir sohbet ediyoruz. Keyfinizce, dileğinizce, gönlünüzce gönülden gönüle sohbet etme imkanı burada var. Gönül demişken aklıma geldi. Burada sadece SohbetX’e gönülden bağlananlar yok. Aynı zamanda SenFM Canlı Radyosuna gönülden bağlı DJ’lerimiz var. Neredeyse 7 gün 24 saat yayın alabilecek kadar hem de. Ara ara yayın için çırpınacak, sıra beklemeden yorulacak ve ‘Ben yayın alsam bugün can, müsaade eder misin?” diye soracak kadar. Yayında Türk, Kürt ve dünya müziklerinden şaheserler çalacak kadar. Türkçe, Kürtçe veya bilumum dillerdeki gönlümüze hitap eden, iz bırakan eserleri bize sunacak kadar sohbet ederken.

Gönülden Canlı Radyo Dinle

Kulağımda SenFM, Şahe Bedo’nun şuan söylediği gibi ‘Çavreşamin‘ parçasında:
Li pey te pir gerîyam                              Ardından çok aradım
Min te pirsî li her cîyan                         Seni sordum her yere
Wek kewa ser banîya                             Tepelerdeki keklik gibi
Çavreşamin                                              Kara gözlüm
Eğer siz de gönülden sevenler arasındaysanız. Siz de gönülden sohbet edebileceğiniz, gönülden canlı radyo dinleyebileceğiniz bir sohbet sitesi arıyorsanız. SohbetX ailemizden olmak istiyorsanız ise eğer. O halde, hiç beklemeden gelin siz de aramıza katılın. Biz sizi gönülden karşılamaya hazırız, siz bize gönülden bir selam verirseniz.

 

Vuslat Vera

 

www.sohbetx.net

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 202 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 26 Aralık 2023

Cevap bırakın