Özlem Sohbet

Özlem Sohbet

Özlem sohbet tanıtım yazımızdan hepinize selamlar. Dünyanın her noktasından giriş yapıp kesintisiz sohbet edebileceğiniz sitemizle karşınızdayız. Özlemek Yaradanımız’ın bize bağışladığı en güzel duygu bence. Bu chat siteleri arasında en iyisi olan yazılı chat platformumuzda özlemler, hasretler burada sona erecek. Genelde Avrupa da yaşayan gurbetçi soydaşlarımızın en çok tercih ettiği mekanız. Türkçe muhabbet edilen sitemiz kolay giriş yapabileceğiniz ve göze hoş gelen tasarıma sahip. Haydi hemen bir tıkla aramıza katılıp sohbetin dibine vurun. Peki bu chat siteleri içinde nasıl yer alabilirsiniz. Ayrıca sizlere neler sunuyoruz gelin biraz bundan bahsedelim.

Özlem Sohbet Odaları

Canlı chat odaları içinde yer almak tamamen ücretsiz. Ayrıca kayıt zorunluluğunuz da yok. Muhabbet sitemizde birden fazla sohbetin gırla gittiği odalar var. Bunların dışında birden çok oyun odalarımızda var. Tabii ki irc sohbet sitelerinin en sevilen ve bel kemiği diye tabir ettiğimiz elbette canlı radyomuzda var. Canlı radyomuz muhabbetinize eşlik edecek. O zaman belki hasretiniz ve özleminiz kat kat artacak. Lakin o duyguyu yaşamak acı verse de bize insan olduğumuzu hatırlatan eşsiz bir tepki. Ben de bazen deli gibi özlüyorum. Özlemek duygusunu tırnaklarımın arasında bir kıymık parçası gibi taşıyorum Hatta dostlarım bir bilse ne kadar özledim, utanır, nefes olur, insan olur da gelirdi. Ama ben acı da verse, kırsa da, dökse de seviyorum. Diyorum ya bana insan olmayı hatırlatıyor. Düşünsenize özlemekten, sevmekten, sevilmekten yoksunsunuz. Ağaçtan ve zalımın gızından ne farkınız olurdu.

Dostlarım bize samimiyet lazım, sevmeyi, özlemeyi bilen insan lazım, samimi niyet. Dili süslü yüreği paslı insanlar değil!

Siz de seviyeli sohbet sitemizde samimi muhabbet etmek isterseniz buyurun diyoruz.

Özlem Chat Siteleri

Muhabbet odaları içinde sohbeti özleyeceğiniz sitemizde yer almak çok kolay. Hemen tarayıcınızın arama motorunu açın. Ardından özlem sohbet, geveze chat, özlem chat odaları, eski chat siteleri yazın. Daha sonra SohbetX.Net adresini bulup giriş yapın. Gerisi çok kolay. Hemen kendine bir rumuz seçip bağlanın. Sonra bir merhaba deyin göreceksiniz gerisi çok kolay. Haydi hemen aramıza katılıp yeni insanlar ile tanışıp arkadaş olun.

 

www.sohbetx.net

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 225 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 18 Ekim 2023

7 Yorumlar
Elfida

Evet bazen o kadar alişirsınız ki birisine görmeseniz de duymasiz da gerçekten özlem dolar yüreğiniz 🤗

KaKTüS

Her nerede olursanız olun sıcak bir sohbet istiyor iseniz Sohbetx.net bekliyoruzz...

ŞeLaLe

Bende özlem çeken insanlardan biriyim ama bu www.sohbetx.net sayesinde azda olsa özlemlerim azaldı belki ailenin evladın özlemini dindirmez ama içini derdini hatda gözyaşını iyi bir arkadaş var 🤗

ŞeLaLe

Bende özlem çeken insanlardan biriyim ama bu www.sohbetx.net sayesinde azda olsa özlemlerim azaldı belki ailenin evladın özlemini dindirmez ama içini derdini hatda gözyaşını iyi hissettiren bir arkadaş var 🤗

Mehmet

gerçekten özlem gidermenin ve sohbete özlem duyanların aradıgı bir ortam kurulmuş. Emegi geçenlere teşekkürler...

Elzem

Emeğine yüreğine sağlık çok güzel yazı olmuş özlemek her insanda değişkenlik gösterir ve bazen öyle olur ki karşı tarafı özler hırçınlaşır bunun o kişiye bağlı olarak oluştuğunu bile anlamaz bazende öyle bir özlersin ki burun direğin sızlar.

ZeuS

admin emeğine yüreğine sağlık

Cevap bırakın