Resimli Sohbet Odaları

Resimli Sohbet Odaları

Yahu SohbetX Resimli Sohbet Odaları arasında bulunan bir site değil ki, bu başlık da neyin nesi? Bunu soruyorsunuz kendinize değil mi? Doğru, SohbetX resimli sohbet sitesi değil, resimli sohbet odaları da bulunmuyor. Lakin bir süre önce site sahibi arkadaşımızla yeni temalara ve tasarımlara baktık. Size bundan biraz bahsedeceğim. Bir gün geldi bu arkadaş ve bana “Şu siteye bir bakar mısın?” dedi. Girdim, baktım. Resimli bir sohbet sitesi. Nereye göz atsam bir resim. Profillerden tutun da sitenin chat odalarına kadar. Nereye bakacağımı şaşırdım. Zaten sitede sohbet eden de yok. Dedim “Yahu, çok karışık burası. Bizdeki insanlar muhabbete geliyor. Dümdüz bir siteyiz biz. İnsanlar görsele gelse zaten bizde chat yapmazlardı.” Cidden öyle ha. O sitelerin tasarımları da çok güzel, ona bir şey diyemem. Ama gerçekten bize gelen insanlar sadelikten yana. Oto botlar selam alınca bile çıldıran insanlardan bahsediyoruz canlar. Bir de her yer renkli olsa ne şikayetler gelir bir bilseniz.

Resimli Chat Sohbet Siteleri

Bizde herkes kendi hayalinde duvarları süslüyor. Birininki krem rengiyken, biri mavi hayal ediyor. Birisi dağ evi hayali kurarken, bir diğeri deniz kenarında yazlıkta. Öylesine keyifli bir sohbet muhabbet dönüyor burada. Benim için bayramda sülalemle buluşmak gibi bir şey. Gurbetçi bir işçinin kızı olduğumdan dolayı, biz fazla bayram yaşamadık sülalemizle beraber ne yazık ki. Biz daha çok eskilerde telefonun ucunda herkesin sesini duyardık. Sonralarda Facebook ve İnstagram’da resimlere bakınca hüzünlenirdik. Şimdilerde ise görüntülü sohbet ediyoruz Türkiye’deki akrabalarımızla. Sadece bayramlarda da değil. Teyzemle halam sağ olsunlar, canları sıkıldıkça görüntülü arayıp “Kuzum, nasılsın” diyorlar. Özlemimiz bu sayede biraz daha mı diniyor, yoksa alıştık mı artık bilemiyorum. Hoş, ömrü özlemekle geçen birisi için bu kadarcık hasret bir şey ifade etmez. Her gün sesini duyup da özlediklerimiz bile varken hem de.

Profilli Sohbet Sitesi

Tamam, resimli sohbet siteleri arasında değiliz. Lakin profilli sohbet sitesiyiz. Nasıl mı? Dilerseniz kendi nickinizi kaydettikten sonra yaşınızı, takımınızı falan doldurabilirsiniz profilinize. Resim yükleyemiyor olmanız, anonim sohbet etmemizden kaynaklı. Bu sebeple de kişisel bilgilerinizi doldurmaya zorlamıyoruz kimseyi. Herkesin kendi isteğine ve dileğine göre. Neyse, uzun lafın kısası, biz sizi de chat sohbet etmek için SohbetX’e bekliyoruz. Alta tıklayın, hemen gelin.

www.sohbetx.net

 

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 161 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 05 Ocak 2024

Cevap bırakın