Yazgülü Sohbet

Yazgülü Sohbet

Yazgülü sohbet sitesi tanıtım yazımızdan hepinize selamlar. Bu aralar adını fazlaca duyduğumuz yaz gülü chat ve sohbet sitesi yoğun kullanıcı kitlesiyle gözde olmayı başardı. İrc aleminde adını duyuran bir kaç sitenin birleşmesiyle hızla yükselişe geçti. Her gün yüzlerce kullanıcının giriş yaptığı sayılı yerlerden biri halini aldı. Birden fazla sohbet odalarını içinde barındırıyor. Sohbet odaları dışında oyun odaları da var. Muhabbet ederken aynı zamanda radyo dinleme imkanı da. Açıkçası irc aleminde bir çok chat sitesi var. Lakin burası sevdiğim nadir yerlerden birisi. Karmaşık bir yönetim kadrosu da olsa, halen seviyeli sohbet eden kullanıcılar mevcut. Ben kalabalık ortamları pek sevmem. Biraz araştırma yaptım site sahibinin Erzurumlu olduğunu öğrendim. Muhtemelen bir Erzurumlu olarak içimin ısınmasının sebebi bu diyebilirim. Şimdi diyeceksiniz ki alt tarafı chat sitesi. Ne içinin ısınması. Öyle değil dostlarım.

Yazgülü Chat Sohbet Sitesi

Aynı sürümde binlerce yazgülü sohbet mekanı var. Bazı yerlerde daha giriş yapar yapmaz saçma sapan sohbetler. Aynı zamanda özelden rahatsız etmeler. Hele ki resimli sohbet odaları içinde yer alıyorsanız uygunsuz resim göndermeler. Bunlar da istem dışı sizin o tarz ortamlara mesafeli yaklaşmanızı sağlıyor. Ayrıca kalabalık yerlerde tabi ki rahatsız eden, sohbetinin hoşunuza gitmediği birileri mutlaka olacak. Lakin özelden rahatsız eden olduğunda engelleme butonunu kullanabiliyorsun. Ne var ki açık konuşmak gerekirse bir çok mekanda rahatsız edici kullanıcıları barındırmazlar. Güvenilir sohbet siteleri arasına girmeniz içinde zaten bu en önemli unsur. İrc chat ve sohbet sitelerinin başında hep cinsel içerikli yerler çıkıyor. Bu da bütün chat sitelerini zan altında bırakıyor. İlk bu tarz ortama giren birisi onları görünce hepsi mi böyle düşüncesine kapılıyor.

Yaz Gülü Sohbet & Sohbetimsen Chat Sitesi

Fakat elbette hep öyle değil dostlarım. Harika muhabbetlerin edildiği bir çok yer de var. Bunlardan birisi tabii ki SohbetimSen canlı sohbet sitesi. Buradaki yönetim kadrosu tamamen kullanıcılar tarafından seçildi. Bundan dolayı da harika bir arkadaşlık ortamı oluşmasına sebep oldu. Siz de bu aile ortamına fazla vakit kaybetmeden giriş yapın o halde. Bunun içinde yapılması gereken çok kolay. Üstelik tek yapmanız gereken kendinize bir nick seçmek ve sohbete bağlanmak.

www.sohbetimsen.net & www.sohbetx.net

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 210 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 16 Aralık 2023

Cevap bırakın