Yeni Chat Siteleri

Yeni Chat Siteleri

Yeni chat siteleri arayışında olan sohbet sever dostlarımız. Sohbetx chat sitesi sizler için hazır. Açık konuşmak gerekirse canlı sohbet siteleri arasında yer edinen sitemiz yeni sayılmaz. Lakin yeni chat siteleri terimi de Google’da baya aranan kelime listesinde. Bizde buna kayıtsız kalmak istemedik. Zaten bu terimi tarayıcıya girdiğimde karşıma çıkan sitelerin hiç biri yeni değil. Öyle ki hepsi onlarca yıldır hizmette olan chat siteleri. Belki yeni sohbet sitesi değiliz. Lakin her gün sitemize onlarca yeni kullanıcı gelmekte. Siz de bu yeni arkadaşlar ile tanışıp, sınırsız ve kesintisiz muhabbet etmek isterseniz hemen aramıza katılın. Ücret yok, üyelik yok. Ayrıca kolay kullanıma ve göze hoş gelen tasarıma sahip.

Yeni Sohbet Siteleri

Sohbetx ailesi olarak bütün siteleri gözlemledik. Kullanıcılar bizden ne isterse biz ona göre tasarladık. Yani saygı değer sohbet sever dostlarımız bütün yeniliklere açığız. Bundan dolayı da elimizden geldiği kadarıyla güncel kalmaya çabalamaktayız. Anonim sohbet arayanlarında en çok ziyaret ettiği chat platformuyuz diyebilirim. Dostlarım sitemizde bir çok sohbet odaları mevcut. Tek tıkla giriş yaparak bu odalardan dilediğinizi seçerek seviyeli sohbet edebilmektesiniz. Yazının başında da belirttiğim gibi hiç bir ücret ödemenize gerek kalmadan. Yeni chat siteleri arasında yer alan sohbetx ailesi olarak dostluğun, arkadaşlığın ve yeni aşkların nabzı burada atmakta. Fazla vakit kaybetmeden aramıza katılın.

Yeni Chat Siteleri

Yeni Açılan Chat Sohbet Sunucuları

Yeni açılan bir çok sunucu var. Lakin bir çoğu daha birkaç ayını tamamlayamadan kapanmakta. Yada sadece bünyesinde bir kaç kullanıcı barındırmakta. Bu nedenden dolayı da bir çok kapanan siteler sayesinde çöp dağları oluştu desek yanılmamış oluruz. Abartmıyorum dostlarım binlerce boş site var. İsimlerinden kaynaklı da Google’da sıralamaya girmek tabiri caizse imkansız. Ama sohbetimsen ve sohbetx yaklaşık 2005 yılından beri kesintisiz hizmet vermeye devam etmekte. Sitemizde yer almak için hemen tarayıcınıza sitemizin ismini yazın. Ardından ana sayfada yer alan kullanıcı adı yerine belirlediğiniz nicki yazın. Sohbete giriş butonunu tıkladığınızda saniyeler içinde sohbet odaları açılacak. Bu muhabbet odalarından dilediğinizi seçip bir selam vererek başlayın koyu muhabbete.

www.sohbetx.net

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 172 defa

Kategori: Chat, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 01 Şubat 2024

1 Yorumlar
Türkçe Sohbet - Canlı Sohbet Siteleri & Chat Sohbet Odaları - Sohbetx.Net

[…] Yeni Chat Siteleri arasında bulunan SohbetX’in bugünkü Türkçe Sohbet makalesine hoş geldiniz canlar. Bu başlık bana neyi hatırlatıyor, bir bilseniz.. Ben doğma büyüme Hollandalıyım canlar. Annem babam da Türkiye doğma ve büyüme. 18-19’lu yaşlarında buraya geliyorlar. Babam 19 iken, üniversiteyi bırakıp geliyor Hollanda’ya rahmetli dedemle babaannemin yanına. Annem de ondan 3 sene sonra, 18 yaşına basıp babamla evlenince geliyor gurbet ellere. Burada büyük bir şehirde, Türkiye’den birçok memleketten olan gurbetçilerle tanışıyorlar. Ankara Şereflikoçhisar, Yozgat, Kayseri, Konya, Karaman, Sivas, Adapazarı gibi memleketten birçok gurbetçi vatandaşımız var burada. Üstelik çoğu sülaleyi toplayıp gelmiş. Tabii o zaman birçoğu Hollandaca, başka bir deyişle sizin Felemenkçe diye bildiğiniz dili bilmiyorlar. Bundan dolayı da Türkçe sohbet ediyorlar kendi aralarında. Biz de bu köylerini, yurtlarını terk edip gelen ebeveynlerimizin, büyüklerimizin arasında farklı şiveleri, ağızları duya duya büyüdük. “Nörüyon gııı”yı da ilkokul zamanlarımda Kayserili bir okul arkadaşımdan duyup garipsediydim. […]

Cevap bırakın