Bal Sohbet

Bal Sohbet

24Dobra Sohbet ettikten sonra bugün de konumuz Bal Sohbet arkadaşlar. SohbetX olarak size chat sitemizde neler var diye anlatmaya çalışıyoruz. Ama bazen öyle konular oluyor ki, kendimizi anlatıyoruz. Kişisel hayatımıza, ya da sanaldaki, misal SohbetX’teki hayatımızdan bahsediyoruz. Bal gibi tatlı ve kalbim sohbet edeceklerine, sohbet siteleri içindeki userler ve adminler hakkında şikayet edenlere rastlıyorum ara sıra. Bakıyorum, konu nedir, nasıl çözümlenir diye. Bazen hiç anlamıyorum. Küçücük konularla karşımıza gelen insanlar oluyor misal. Anlamıyorum, belki benim için çok küçük olan bir problem, onlar için kocaman problem olabiliyor. Bir de insanların ters günleri oluyor bazen. Normalde hiç sorunsuz sohbet eden bir user bir gün “Size deeee, sitenize deee, sohbetinize deeee” diye patlar misal. Benim gibi değişik canlı sohbet siteleri içerisinden gelen arkadaşlar bilirler.

Balla Bal Sohbet Odaları

O durumlarda o insanların bakış açısıyla bakmaya, onlarla empati kurmaya çalışıyorum. Onun için insanları muhatap alıp sorunlarının ne olduğunu öncelikle öğrenmeye çalışıyoruz. Olur ya, birisinin reel hayatında hastalığı, ameliyatı, cenazesi, hastası, doğumu, askerliği, düğünü, derneği olur. İnsanlık halidir, belki de kocasıyla kavgalıdır bayan arkadaşımız. Kanaldaki muhabbet son damladır belki, patlar. Belki de işyeri batmak üzeredir erkek arkadaşımızın. Bu gibi durumlarda bir kişinin “Ben durumu biliyorum, kendisiyle konuştum ve uyardım, dikkat edecek” demesi bile bizim için yeterli oluyor, kişiyi idare etmek için. Sonuçta şirket işletmiyoruz. Karşımızdakiler de insan ve dünyanın da bin bir türlü hali var. Bugün sana, yarın bana hesabından yola çıkarak insana insan gibi davranıyoruz bundan dolayı SohbetX Chat sitesi içinde.

Balım Bal Chat Siteleri

Başka bir deyişle, anlayacağınız arkadaşlar, biz de her gün bal sohbet etmiyoruz. Bazen o bal zehir oluyor. Bazen dostumuz o zehri yutuyor. O durumlarda anlayışlı davranıp, insanları kaybetmemekten yanayız SohbetX olarak. Reel hayattaki zorluklardan kaçan insanlara kucak açıp, onların keyiflerince kafa dağıtabilecekleri bir sunucuyuz biz. Siz de bizimle bazen acı, zehir gibi bal, bazen de ballı, tatlı mı tatlı chat yapmak isterseniz, hiç beklemeyin. Hemen gelin, sizinle de tanışalım. Belki derdinize çare olamayız ama derdinizi paylaşabileceğiniz ortam olacağımızdan eminim.

www.sohbetx.net

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 240 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 24 Kasım 2023

Cevap bırakın