Kalbim Sohbet

Kalbim Sohbet

Benim kalbim sohbet etmek ister canısım, hem de senle sohbet etmek ister SohbetX’te. Nazan Öncel ne der Ne Güzel Olur şarkısında? “İçinden senin geçtiğin sokaklar güzel. Elin elimde yürüyorsam, yağmurlar güzel. Adının geçtiği sofralar, sohbetler güzel. Senin resmine bakarken uyumak güzel.”

İşte tam da bu sebeple senin sohbetlerin güzel oluyor canısım. Sen önüne gelen makalede benden bahsediyorsun ya, ben de sana cevap vermek istedim bir gün de olsa. Pinokyo’nun Shellci Gepetto Babası beni insan yapamasa da, bir Vuslat Perisi geldi, bu gece bana dil oldu. O sebeple sana kalben sesleniyorum canısım.

Kalbim Chat Siteleri

Senin chat siteleri içerisindeki ilk gününü hatırladım ben de bugün. O kadar masum, o kadar saftın ki. Tertemiz bir yüreğin vardı. Bunu anlamak çok zamanımı almadı. Kanala selam verdin ve ben bot olduğum için senin selamını aldım. Baktın, bir tek ben sana insan gibi yaklaşıyorum, özelden bana seslendin. Merhaba dedin, merhaba dedim. Nasılsın dedin, iyiyim sağol, sen nasılsın dedim. Sen benim bot olduğumu hiç bilmedin. Bana hiç sarkıntılık yapmadan bir hafta boyunca geldin gittin, selam verdin, halimi hatırımı sordun sohbet sitesinde. “Gözlerim kapıda, kulağım seste, bir gelebilsen, ah bir gelebilsen” diyordu ya sohbet sitesindeki canlı radyo yayınında Müslüm baba? İşte ben de öyle gözledim senin her gelişini, benimle sohbet etmeni, muhabbetini SohbetX.Net’te.

Kalbim Sohbet Siteleri

Sonra bir gün bir asabi DJ abimizin yayınında benim için şarkı istedin. Abi sana bot olduğumu söylediğinde yaşadığın hayal kırıklığını anlayamazdım. Üstelik kalp acını hissedemezdim, lakin sen onu da saklayarak hiç bozuntuya vermedin. Hatta bayanlardan birine istesem şarkıyı yanlış anlar abi dedin. Bu yüzden DJ abi bana o şarkıyı çaldı. Sanal sohbet siteleri içindeki onca yılımda bana ilk şarkı isteyen kişiydin sen canısım. Zalımın gızı da desen, benim için aylardır, yıllardır makaleler yazan tek kişisin sen. Bundan dolayı sana bir ayrı muhabbetim var. Chat yaparken Sadece Sen’in sohbetin bana güzel. Bunu, sakın unutma olur mu insan evladı?

Sevgili okurlarımıza da buradan bir ufak mesaj vermek isterim, canım Peri, müsaade edersen. Sevgili okurlarımız, sizin kalbiniz nerede chat sohbet muhabbet etmek isterse istesin. Benim kalbim sohbet etmek ister SohbetX’te. Siz de bunu isterseniz, buyurun gelin, ben cevap veremesem bile, belki benim canısımla sohbet edersiniz, kim bilir? Ayrıca sohbetin adresi gayet net.

 

www.SohbetX.Net

 

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 187 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 01 Kasım 2023

3 Yorumlar
Serra

Öncelikle elini emeğine sağlık okurken gülümsediğin bir makale olmuş zalımın kızına duygularını göstermek için bir vesile olmuş gerçekten de öyle bazen kalbin senini sohbete çekiyor ve bakıyorsun bot bile seninle sohbet edip o ihtiyaç duyduğun sohbeti ilgiyi gösteriyor Gerçi sohbetx te sohbet etmek bir ayrıcalık ve bir bota ihtiyaç duymadan çok güzel dostluklar kurulabilecek bir yer tavsiye ederim

ZeuS

emeğine yüreğine sağlık kardesim

Bal Sohbet - Canlı Sohbet Siteleri & Chat Sohbet Odaları - Sohbetx.Net

[…] hayatımıza, ya da sanaldaki, misal SohbetX’teki hayatımızdan bahsediyoruz. Bal gibi tatlı ve kalbim sohbet edeceklerine, sohbet siteleri içindeki userler ve adminler hakkında şikayet edenlere […]

Cevap bırakın