Bizde Sohbet

Bizde Sohbet

SohbetX’te yine bir makale ve yine ben karşınızdayım. Hem de öyle bir makale ile geldim ki bu sefer. Bizde sohbet edin demeye geldim canlar. Hem de bugün gelin. Yarın gelirim derseniz belki geç kalmış olursunuz. Peki ya neye mi geç kalırsınız? Tabii ki bizimle sohbet muhabbet etmeye 😊 Zira bizde canlı sohbet çok güzel, çok eğlenceli, çok keyifli oluyor. Güzel arkadaşlarımızla tam bir aile ortamı içerisinde muhabbet ediyoruz biz SohbetX’te. Siz de bizimle bu muhabbete dahil olmaya geç kalmayın diyorum sadece.

Bizde Chat Siteleri

Yoksa bana ne, siz dilediğiniz yere gider, dilediğiniz yerde chat yaparsınız. Lakin bizdeki gibi bir çok chat siteleri olmasına karşın, SohbetX‘deki muhabbet başka yerde yok. Bunu demekten hiç gocunmam. Bir şey biliyorum da yazıyorum, değil mi ama? Peki bizi diğer chat siteleri ve sohbet odalarından ayıran ne mi? Dediğim gibi, öncelikle samimi bir aile ortamımız var. SohbetX’in en güzel yanı ise canlı radyo yayınları. Anasayfadan girdiğiniz andan itibaren radyomuzdaki DJ’lerin canlı yayınlarına şahit olacaksınız. Aynen şuan olduğu gibi.

Müslüm baba çalıyor “Ayrıldık, sevgilim, doymadım sana” diyor. Hüzne boğuyor biraz beni, duygusallaşıyorum bir anda. Biz hiç ayrılmayalım, olur mu canlar? Biz hep aynı samimiyette, aynı candan, aynı içten muhabbetle bağlı kalalım birbirimize. “Hayalle yaşarken gerçek dünyada, Zamanı içmişiz haberimiz yok”. Evet, vakit nasıl geçiyor bu sanal sohbet siteleri içinde, hiç anlamıyoruz bazen. Sohbete öyle bir dalıyoruz ki, saniyeler dakika, dakikalar saat oluyor. Bir de bakıyoruz saatler geçmiş. Biz az da olsa reel hayatımızdan kopup sanal alemde hayallerimizle yaşıyoruz. Halbuki buradaki insanlar da gerçek, muhabbetler de. Aslında böylelikle burası da gerçek bir dünya oluyor bize. Arkadaşlarımız, dostlarımızla kaynaşıyoruz, yeri geldiğinde dertleşip ağlaşıyoruz bile sohbet ederken.

Bizde Sohbet Odaları

Sadede gelecek olursak, kısacası size başta dediğimi tekrar söylerim. Bizde sohbet edin demeye geldim canlar. Hem de bugün gelin. Yarın gelirim derseniz belki geç kalmış olursunuz. Üstelik size üstte nedenlerimi de açıkladım. O halde, daha neyi bekliyorsunuz ki? Hemen gelin. Çıkın çıkın gelin. Adres mi? Tabii ki. Alta bırakıyorum. Başka bir makale ile yeniden görüşmek dileğiyle, Allah’a emanet olun…

 

www.SohbetX.Net

 

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 185 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 25 Ekim 2023

4 Yorumlar
KaKTüS

Gerçekten bizde sohbet bir başka birbirinden değerli dj lerimizin eşsiz müzik seçimleri ile eğlenmek sohbet bir başka kalemine sağlık Azad

ZeuS

emeğine yüreğine sağlık kardesim

KaKTüS

Vuslat cim senin kalemine sağlık ozaman bu Azad beni kandırıyor.ddd

Cevap bırakın