Kelebek Sohbet

Kelebek Sohbet

Kelebek sohbet sitesi tanıtım yazımızdan hepinize selamlar. Eski chat siteleri arasında hızla yükselen ve bünyesinde yüzlerce kullanıcıyı barındıran sohbet mekanına hepiniz davetlisiniz. Kelebek sohbet ilk İrc aleminde kurulan chat sitelerinin başında geliyordu. Onlarca sohbet kanalları ve binlerce kullanıcısı olan güzel bir muhabbet yeriydi desek yanılmamış oluruz. Ayrıca Türkçe sohbet denilince İrc aleminde başı çekiyordu. Seviyeli chat yapılan, oyun oynanan, ve canlı radyoları ile gözde olmayı başaran bir siteydi. Lakin sosyal medya platformları yükselişe geçince bu sitedeki kullanıcılar azaldı. Her gün binlerce kullanıcının giriş yaptığı bu İrc sitesi hızla düşüşe geçti ve kapatıldı. Lakin onu taklit eden bir çok chat sitesi açılsa da, daha ayını doldurmadan kapandı. Kelebek sohbet sitesiyle aynı tarihlerde açılan bir diğer İrc sitesi de şuan bu yazıyı yazdığımız SohbetX. Açıldığı günden beri kullanıcı kaybetse de, halen yüzlerce kullanıcının tercihi olmayı sürdürüyor. Bunun sebebi ise harika kemikleşmiş yönetici kadrosu ve harika radyosu.

Kelebek Sohbet Odaları

Bu eşsiz chat ve sohbet sitesi içinde birden çok muhabbet edeceğiniz chat odaları var. Bu odalarda dilediğiniz gibi sohbetlere dahil olabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurup, keyifli muhabbetin tadını çıkarıp, hayatınıza renk katabilirsiniz. Eski sohbetlerin tadı bir başka elbet. Lakin ne eskisi gibi kaldı ki? Bugün yemek yerken babamla sohbet ediyorduk. Konu kar yağışına geldi. Erzurum’da yaşıyorum ben. Babamın demesine göre eskiden kar yağınca evden tünel açarak çıkmak zorunda kalıyormuşsun. Yollar kapanırmış, aylarca üstelik. Ne gelen olurmuş köye, ne de giden. Elektrik yok, akıllı telefon yok. Siz söyleyin dostlarım, gaz lambası eşliğinde edilen muhabbetin, içilen çayın yerini tutar mı? Şimdi ise şuan Erzurum’a yağmur yağıyor. Bu zamanlarda görülmemiş bir şey. Ne yediğimiz yemeğin tadı, ne de edilen muhabbetin tadı kaldı. Zaten o kadar yalnızız ki birkaç dakika arkadaşlarımızla yan yana geldiğimizde telefona kafayı gömüyoruz.

Kelebek Chat Siteleri

Her şey sanala taşındığı gibi, muhabbetler de sanala taşındı. Lakin biz bunu sanal sohbet olarak görmüyoruz elbette. Halen bu klavyenin ardında duygularımızla hareket ediyoruz. Neyse, konuyu fazla uzatmayalım. Haydi, dünyanın neresinde olursanız olun tek tıkla katılın o halde. Birlikte hasbihal edelim.
www.sohbetx.net

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 123 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 09 Aralık 2023

Cevap bırakın