Net Keyfi

Net Keyfi

Net keyfi yaşamak isteyenler SohbetX’e! Çünkü SohbetX online chat siteleri içinde en keyifli sohbet sitesi. Bu sebeple de geldiğinizde siz de keyif alacaksınız bizimle beraber chat yapmaktan. Hem de sadece bir, iki sohbet odası içinde değil, birçok sohbet odası içinden seçim yapabilirsiniz. Bunlardan biri ilk olarak denk geldiğiniz #Sohbet odası. Burası sohbetin kalbi desek yeridir. Siteye her giriş yapan buradan girer önce. Sonra odalar arası seçim yaparsa, gider oralara. Misal bir ikinci odamız #Avrupa. Burayı gurbetçi vatandaşlarımız vatan özlemlerini gidersin diye açtık. Peki ya sadece gurbetçilerimiz için mi? Tabii ki hayır. Özele gitmeyen ama kendi aralarında sohbet etmek isteyen birkaç userin kaçak ortamıdır burası. Daha öncesinde #Karadeniz olan, ama şu sıralar #Dadaşlar adını verdiğimiz bir odamız daha var. Site sahibimiz Erzurumlu olunca, oradan gelen Dadaş canlara da bir yer açalım mı diye sordu. Elbette dedik. Kendi şiveleri ile birbirlerine laf attıkça biz de sohbet etmelerini keyifli bir şekilde izliyoruz.

SenFM.Net Canlı Radyo Keyfi

SohbetX’te bir de oyun odalarımız var. Burada genel kültür, İslami bilgi ya da kelime hazinenizi test edin. Ayrıca oyun oynarken sohbet edin arkadaşlarınızla. Dilerseniz beraber yarışın. Bu şekilde keyfini çıkarın SohbetX chat odaları içinde. Aynı zamanda SenFM Canlı Radyomuzu da dinleyin. DJ’lerimize #SenFM odasında eşlik edin, istek yapın, alkış gönderin. Gün gelsin, bir bayram havasında horon tepin, halay çekin sohbet sever arkadaşlarınızla. Veyahut şuan ki yayında olduğu gibi damar müzik çalsın. Kalbiniz yavaş yavaş harekete geçsin. Ağır ağır yaşayın müziğin keyfini. Kalbinizin atar damarından, ruhunuzun bam telinden vursun sizi damar şarkılar. Aynı şuan bende olduğu gibi. Kamuran Akkor kulaklarımda Diyorlar ki sen delisin, hiç bu kadar sevilir mi? Değmeyecek biri için, gurur yere serilir mi?” diyor. Kim bilir ne acılar çekti bunu yazan. Hangi ateşlerde yandı yüreği, Allah bilir. Rabbim dermansız dert vermesin a dostlar.. Duygusallaştım ben ya…

Sohbet Muhabbet Chat Keyfi

Güzel canlar, sevgili dostlar, arkadaşlar, abilerim, ablalarım. Chat sohbet Net keyfi yaşamaya siz de hemen buyurun aramıza. Davet ede ede bir hal oldum. Siz hala anlamıyor musunuz beni? Nasıl ifade edeyim ben kendimi daha size? Gelin işte artık, beraber chat yapalım, sohbet edelim. Muhabbetin keyfini hep beraber çıkaralım keyfimizce. Rabbim muhabbetimizi artırsın, koskocaman bir aile olalım SohbetX’te. E haydi, o halde. Hemen gelin.

www.sohbetx.net

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 931 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 13 Ocak 2024

Cevap bırakın