SenFM Canlı Radyo

SenFM Canlı Radyo

SohbetX’in radyosu olan SenFM Canlı Radyo konusundan bahsedelim biraz size istedik. Bu sebeple bu başlığı seçtik. Zira Sohbet Siteleri için canlı radyoları çok önemlidir. Bu radyolar sayesinde sunucularda userler muhabbet ederken müzik dinlemenin keyfini de yaşarlar. Hem en güncel şarkılardan tutun da nostaljik müziklere kadar, hepsini duyarlar. Böylece bilmedikleri sanatçıları ve şarkıları da duyarlar. Repertuarları genişler. Yani bende böyle oldu. Sizi bilemem tabii ki. Ben müzik dinlemeyi severim aslında, lakin pek araştırmam, kim revaçta, kim gündemde diye. Dedikodu ve paparazzi gündemlerini de takip etmem. Bir arkadaşım var reelimde, o mesela çok araştırır. Bir tane paparazzi muhabiri, sürekli onu takip eder. Yeni albümlerden tutun da, milletin sevgilisi, eşi, çocukları, hayat hikayelerinin hepsini bilir. Ben bilmem canlar, hiç de uğraşamam. Açarım SenFM Canlı radyomu, yayıncılardan kim varsa, ne çalıyorsa, onu dinlerim. Daha doğrusu, öncelerde öyleydi. Şimdilerde ise yeni sanatçıları tanıdıkça albümlerini dinleyip, bana göre en güzel parçaları seçiyorum.

Sen FM Net Canlı Yayın

SohbetX sohbet odaları içindeki canlı radyosu SenFM’de chat sohbet ederken yayın alınca da o müzikleri çalarım. Seksenlerde doğan birisi olmam hasebiyle seksenlerin ve doksanların müziklerini de çok severim. Aynı zamanda nostaljik parçalar da ilgimi çeker. Bundan dolayı ben de canlı yayında genelde bu müzikleri çalmayı severim. Ömer Danış, Sibel Alaş, Mesut Çakarlı gibi unutulmaya yüz tutan sanatçıların sevilen parçalarını çalarım dinleyicilerimize. Veyahut Kerim Tekin, Nurhan Damcıoğlu gibi Hakk’ın rahmetine kavuşanların parçalarını dinletirim. Ayrıca bu kişiler hakkında kısa bir özgeçmiş de anlatırım. Böylelikle dinleyicilerimizden bu ses sanatçılarını tanımayanlar da onları tanıyor. Hem güzel ve bilgilendirici paylaşımda bulunuyorum, hem de yaşayan ve rahmetli olan kişileri anıyorum. Bu da Sen FM’in dinleyicilerinin hoşuna gidiyor. Sağ olsunlar, yayınlarımda beni hiç yalnız bırakmıyorlar

SohbetX’te SenFM Canlı Radyo Dinle

SohbetX SohbetimSen İRC’sine bağlı olduğu için buraya girince siz de otomatik olarak buraya giriyorsunuz. Ayrıca otomatik olarak da SenFM Canlı Radyo çalıyor. Biz de burada sizinle sohbet etmekten haz alıyoruz. Bu sebeple size ‘Haydi, o halde, sen de gel bizimle sohbet et, sohbetim sen olsun’ diyoruz. Allah bizi chat sohbet muhabbet ederken, o muhabbetle birbirimize bağlasın. Nasıl müzik evrenseldir, bizde sohbet ediyorsanız, siz de evrensel muhabbete dahil oluyorsunuz demektir. Üstelik burada sohbet etmek tamamen ücretsiz. Haydi, hiç para harcamadan ve kaybetmeden keyifli chat yapalım canlar. Hatta belki arkadaş, dost, aşık bile oluruz. Bekliyoruz.

Vuslat Vera

www.sohbetx.net

 

 

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 228 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 25 Ocak 2024

Cevap bırakın