Seviyeli Sohbet Odaları

Seviyeli Sohbet Odaları

Seviyeli sohbet odaları içinde çok sayıda psikolojik destek alan insan var. Türkiye’de nedense bir psikolog yada psikiyatristle görüşmek insanlar arasında “Ben deli miyim?” algısı yaratıyor. Psikolojik destek almak delilik değildir.

İnanmayacaksınız belki ama Türkiye’nin yüzde doksanı psikolojik destek almakta. Fakat nedense bunu gizli saklı yapmakta. Randevuyu çocuklar için bile bulmak neredeyse imkansızlaşıyor psikiyatristler ve psikologlar için. İnsanlar ne kadar hayatın iyi gitmesini isteseler de hayat inadına kötü gidiyor. Sanıyorum günümüz şartları ile alakalı bir durum. Kaliteli hayat eksikliği belki de. Mutlu olamıyor ve mutlu edemiyoruz. Gelecek nesilleri mutlu etmeye çalışıyoruz fakat nasılı tartışmalı bir konu. Mutlu edebiliyor muyuz? Kirlenmiş hayatlar içinde ter temiz çocuklar. Fakat ter temiz kalamıyorlar.
Durum böyle olunca da bir ömür ihtiyaç olacak sohbet odalarına. Çünkü hayat her zaman çok acımasız ve çok zor. Her ne kadar kabul edemesek bile bunu, gerçekler acı.

Seviyeli Chat Yerleri

Durum böyle iken nasıl ola ki seviyeli chat sohbet ettiren bir yerin sonu gelsin değil mi?
İnsanlar bunaldıkça konuşmak ister ve konuşmak için de gizli birilerini arar. Bunu da tüm hayatından uzaklaşmak için yapar. Bu gizli birisi ona taraf tutmadan eğriyi doğruyu gösterecektir.
Söyleşi ederken ardından kim ne der demeyi düşünmek istemeyiz. Bu sebeple seviyeli sohbet odaları var işte. Burada arkamızdan usulsüz ve asılsız dedikodu çıkacak korkuları olmaz. Çünkü burada kimse gerçek ismini, adresini yada benzeri bilgilerine sahip değildir. Kısacası baban çıksa karşına seni tanıyamaz. 🙂
Elbette kızıma çok benziyorsun, ya da oğluma ne kadar benziyorsun deme ihtimali var. 😉

Güvenilir Seviyeli Chat Ortamı

Usulünce kurallara uygun bir şekilde 18 yaşını doldurdun ve geldin SohbetX adresine. Usulünce tanışıp kaynaştıktan sonra özelde sohbet etmeye geçebilirsiniz. Fakat kimseye hemen sakın güvenmeyin.
Güven buralarda kolay sağlanır fakat bir o kadarda burada güven kolay kaybolur. Eğer ki emin oldunuz ise o insanı sakın bırakmayın. Nadir de olsa gerçekten elit kişiler denk gelir.

Seviyeli Sohbet Edilen Yerler

Siz de mi seviyeli sohbet edebileceğiniz bir yer arıyorsunuz? Tam yerindesiniz. O halde ister telefonla, ister bilgisayarınızla www.sohbetx.net adresine gelin. Bugünlük hoşça kalın kalbinizden mutluluk, huzur ve eksik olmasın. Klavyeniz ise her daim SohbetX.Net adresinde temsilen bir nickle bulunsun.

 

www.SohbetX.Net

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 303 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 28 Ekim 2023

1 Yorumlar
ZeuS

emeğine yüreğine sağlık kardesim

Cevap bırakın