Sohbet Deryası

Sohbet Deryası

SohbetX sanal sohbet siteleri arasında bir Sohbet Deryası arkadaşlar. Derya’nın manası nedir diye soruyorsunuz. Derya aslında deniz manasına gelir. Bir şeylerin bol olduğu manasını da taşır. Aynı zamanda bilgi sahibi de demektir. Benim aklıma gelen ise her damlanın bir bilgiyi temsil etmesi. Bu bilgileri bir araya getirdikçe önce bir sızıntı, akarsu, dere, çay, ırmak, nehir oluşur. Sonrasında ise bu damlalar denizden okyanusa döner. SohbetX’te edilen samimi sohbet de bunun gibi bir nevi. Her gelen userin verdiği selamla, her yazılan bir cümleyle sohbet deryası gelişiyor ve büyüyor. Bu sayede biz de nasipleniyoruz. Her yeni kişi bize farklı bir katkıda bulunuyor. Bu sebeple de chat yaparken sadece vakit harcamıyoruz. Aynı zamanda insan tanıyoruz, farklı fikirler ve kişilikler tanıyoruz. Bazı insanlardan elektrik alamıyoruz. Bazılarını ise anında kucaklıyoruz. Sanki yıllardır tanıyor gibi muhabbetin dibin vuruyoruz sanal sohbet sitesi içinde. Hatta tanımasak bile oyun chat odaları içinde beraber yarışıp keyifli vakit de geçiriyoruz.

Derya Sohbet Chat Odaları

Peki SohbetX gibi birçok chat ortamı olmasına rağmen, biz neden burayı tercih ediyoruz? Sadece yeni kullanıcıların gelmesi değil tabii ki. Canlı sohbet esnasında canlı radyo yayınlarımız da var. Bazen nostaljik müzikler çalınır, bazen yepyeni pop şarkıları. Arada arabesk ve damar yayın yapan arkadaşlarımız da var. Şuan Selahattin Özdemir’in ‘Şimdi Yanımda Olacaktın’ parçası çalıyor. “Aramızda sıradağlar, aramızda denizler” diyor. İşte, tam da bu şekilde biz de SohbetX’te chat yapıyoruz. Sevdiklerimiz ile aramızda sıradağlar, aramızda denizler varken hem de. Şarkıların ruh halimize etkisiyle bazen hüzünleniyoruz, bazen de daha sevdalanıyoruz sevdiklerimize. Daha bir sarılmak geliyor içimizden, daha da bir sevmek. Müzik, veya başka bir deyişle musiki dediğin zaten ‘aşığın aşkını artırır’ demişler. Bizde de aynısı oluyor demek ki. Rabbim kalbi katılaşanlara da nasip etsin, ne diyelim.

Sohbet Deryası Chat Sitesi

Siz de bizim gibi, keyifli, canlı, sanal sohbet etmek istiyorsanız. Ayrıca müzik dinlemeyi de seviyorsanız eğer. Bence hiç düşünmeden çıkın gelin aramıza. SohbetX’te herkes sizi chat sohbet etmek için bekliyor.

www.sohbetx.net

 

 

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 181 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 25 Kasım 2023

Cevap bırakın