SohbetX

SohbetX

SohbetX en eski chat siteleri arasında yerini alan bir sohbet platformudur arkadaşlar. 18 yıllık geçmişiyle herkes tarafından duyulmuş olma ihtimali çok büyük. Hatta birçoğumuzun belki de sanal alemde chat yapmaya başladığı ilk yerdir SohbetX. Yeni chat sitelerinin çıkmasıyla birlikte arka plana düşen SohbetX, yeni haliyle şimdi yine karşınızda. Haydi siz de gelin, eskiden olduğu gibi yine beraber sohbet edip kafamızı dağıtalım. Belki burada eski dostlarınızı geri bulma ihtimaliniz bile olur, ne dersiniz? Zira yıllar geçse de insan o zamanki sohbetleri hatırlar ve özler. Sonra arama motoruna girer SohbetX yazar ve bakar eski sitesi yenilenmiş haliyle yine karşısında. Bir de bakmışsınız sohbetini özlediğiniz bir dostunuzla yeniden buluşmuşsunuz. Ne kadar güzel bir düşünce değil mi bu? Hatta bizi çok ama çok heyecanlandırıyor eski sohbet arkadaşlarımızla yeniden buluşma ihtimalimiz.

Eğlenirken Chat

Peki neler bulabiliriz SohbetX’te siz de merak ediyor musunuz? O halde anlatalım bu sitede neler yapabileceğinizi. İlk olarak tabii ki sohbet edebiliyorsunuz, bu aşikar. Halbuki burası sadece bir chat sitesi değil, çünkü burada sohbetten başka şeyler de bulabilirsiniz. Gelgelelim diğer yapılabileceklere. Bunlardan biri eğlenceli vakit geçirmek. Eğlence dediğiniz tabii ki chat yaparak olur. Halbuki siz SohbetX’teki oyun kanallarına girip, orada keyifli vakit de geçirebilirsiniz. Kelime kanalında çıkan harflerle doğru kelimeyi oluşturmaya çalışabilirsiniz mesela. Yine Oyun kanalında yazılan açıklamalarla sorulan kelimeyi bulabilirsiniz. Yarışma kanalında ise birçok cevabı olan soruları cevaplayarak puan kazanabilirsiniz. OXM kanalında ise verilen üçer harfle birçok kelime türetmeye çalışabilirsiniz. Üstelik bunları yaparken tek başınıza kendinizi sürekli geliştirmeye çalışabilirsiniz. Lakin oradaki arkadaşlarınızla da yarışabilir, kimin daha fazla puan yaptığını görürken eğlenebilirsiniz de.

SohbetX ve Canlı Radyo

Sohbet ettik, eğlendik ve son olarak geldik Sohbet’te radyo konusuna. Zira bu sitede canlı radyomuz da var. Burada chat yapıp keyifli vakit geçirirken canlı radyomuzda her tür müzik dinleyebilirsiniz. İsterseniz chat sitesinde edindiğiniz dostlarınıza şarkı da hediye edebilirsiniz. Canlı Radyo’nun en güzel yanı ise, burada aynı zamanda dilerseniz Dj’lik de yapabilirsiniz. Bunun için Dj sorumlusu arkadaşlarla irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Onların sizi yönlendirdiği programlardan herhangi birini indirerek, sadece şifreleri girmekle Dj olabilirsiniz. Böylelikle sanal alemdeki namınızı canlı yayında kariyer yaparak duyurabilirsiniz de 😊 Haydi o zaman, gelin birlikte sohbet edip, eğlenip, canlı radyonun keyfini çıkaralım.

www.sohbetx.net

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 344 defa

Kategori: Chat, Genel, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 01 Ekim 2023

Cevap bırakın