Ukala Sohbet

Ukala Sohbet

SohbetX’te bir Ukala Sohbet makalesi yazalım dedik canlar. Size de bunun sebebini anlatayım. Aslında sanalda bir çok sohbet siteleri var. Hele ki Türk sohbet siteleri çok arttı diyebilirim. Siz bu siteleri belki birbirine rakip zannedebilirsiniz. Lakin site sahiplerinin birçoğu birbirini tanır ve arkadaştır aslında. Onların arasında zaman zaman  görüşmeler olur. Bazen bunlar günlerce sürebilir. Konu konuyu açar, oradan oraya hosting şirketinden tutun da web çalışmalarına ya da reklam çalışmalarına kadar bu site sahipleri kendi aralarında konuşur. Yeni bir z-sohbet appleti mi var? Ya da uygun fiyata reklam mı ayarlayabiliyorlar? Hemen paslaşırlar. Dediğim gibi, bu görüşmeler bazen günlerce sürebilir. Peki ya bu görüşmeleri yapanlar arasında ukala birisi olursa, insanlar onu isterler mi aralarında? İstemezler tabii ki.

Ukala Chat Sohbet

Misal biz web ekibi olarak günlük makale konularımızı ele alıp yazmaya çalışıyoruz. Bu aralar birer gün arayla iki yeni sohbet sitesi açıldı. Bunun için de web ekibimize birkaç soru soruldu. Sohbet esnasında bir ara ben bunalınca ukalaca bir tavırla “Hadi, çabuk konuş, daha bizim makale yazmamız lazım, üç gündür makale yazamıyoruz sizin yüzünüzden” dedim. Ukala sohbet ettim tam manasıyla. Boş laf. Makara yapayım derken kumam dediğim bir arkadaşım bu sözüme alındı. “Sana bir daha bir şey sormam” dedi. “Ya ben kırmak istemedimmmm” de desem, trip üstüne trip attı bana. Başka bir deyişle burnumdan getirdi o düşünmeden söylediklerimi. Sonrasında barıştık da, içim rahat etti. Tam da bu makale konusuna denk gelince, dedim Vuslat, hiç başkalarının ukalalıklarına bakma, onları anlatma. Yaz kızım, kendi ukalalığını. “Günahsız olan ilk taşı atsın” demiş ya Hz. İsa? İşte ben de burada itiraf ediyorum. Hatalıydım, ukala sohbet ettim, özür dilerim canım kumam..

Ukala Chat Odaları

Anlayacağınız canlar, chat siteleri içinde sadece güzel ve hoş sohbet eden insanlar olmuyor. Bir de bazen dengesizlik yapan, ukala sohbet eden insanlar oluyor. Önemli olan, onu o anki dengesizliğine veya kelime seçimine bağlayıp, bu hareketi insanların kişiliklerine yapıştırmamak. Elbet her dengesizliğin bir de dengeli hali vardır. Her bozuk saatin günde iki kez doğruyu göstermesi gibi. SohbetX’te benim gibisi çok yok. Burada sohbet edenler genelde seviyeli ve keyifli sohbet eder. Onlarla tanışmak için, siz de buyurun gelin aramıza.

www.sohbetx.net

 

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 167 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 11 Aralık 2023

Cevap bırakın