Ankara Sohbet

Ankara Sohbet

SohbetX’in Ankara sohbet makalesinden herkese merhabalar canlar. Güzel vatanımız Türkiye’nin başkentinden sohbet siteleri aramaları yapan herkesi SohbetX’e bekliyoruz canlar. Ankara deyince aklımıza öncelikle Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahati Anıtkabir geliyor tabii ki. Aslanlı yoldan oraya yürürken içimizde doğan o heyecan, kalbimizin ritmini değiştiriyor neredeyse. Büyük Kumandan ve vatanımızın ilk cumhurbaşkanı olması hasebiyle Mustafa Kemal Atatürk tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için büyük önem taşır. Onu burada anmadan geçmek olmazdı. Sonrasında benim aklım Cumhuriyetimizi temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisi geliyor. Burada kuruldu cumhuriyetimiz, buradan kanunlarımız, kurallarımız zapturapt altına alındı.

Ankaralılara gezilecek yerleri sordum chat sohbet ederken, onlar da anlattı. Ankara’nın bilinen camiiler arasında Arslanhane Camii, Maltepe Camii, Beştepe Millet Camii, ve Kocatepe Camii var. Bir de Ankara’mızın göbeğinde bulunan Hacı Bayram Velî Camii var ki, orada namaz kılan insan ayrı haz alır. Oradan Kızılay meydanına ve Güvenpark’a inmesi de bir o kadar kolay. Beypazarı, Samanpazarı, Altındağ’da bulunan Hamamönü ve Piriç Han, Keçiören’deki Estergon kalesi de listemizde var. Aynı zamanda Kızılcahamam’ın ılıcaları da ziyaret edilecekler listenizde kesinlikle bulunmalı.

Sohbet Odaları içinde Ankara Oyun Havaları Dinle

Tabii ki eski chat siteleri ve sohbet odaları geleneğinin vazgeçilmezi canlı radyolarımız. SohbetX’in canlı radyosu SenFM’de Ankara oyun havaları dinlerken sohbet edin canlar. “Atakule’den at beni, aşağı in tut beni” gibi şarkılar eşliğinde keyifli vakit geçirin. Bu arada Atakule’ye gitmeyenleriniz varsa, orayı da tavsiye ederim. Sonrasında Mavi Göl, Kuğulu Göl, Eymir Gölü, Tuz Gölü ve Mogan Gölü Ankara’nın meşhur gölleri. Aynı zamanda tabiat severler için Karagöl Tabiat Parkı, Seymenler Parkı, Gençlik Parkı, gibi yerler var. Ayrıca Kurtuluş Parkı, Soğuksu Milli Parkı, Göksu Parkı ve Keçiören Evcil Hayvanlar Parkı da bunların arasında. Son olarak tabii ki Atatürk Orman Çiftliği ve Nallıhan Kuş Cenneti de ziyaret edilmeli. Buraları ziyaret ederken chat sohbet etmek etmeseniz bile SenFm dinlemeyi ihmal etmeyin canlar. Şarkılar eşliğinde tabiatta vakit geçirirken büyük keyif alacaksınız.

06 Ankaralılarla Sohbet Et

Canlar, makalemizin sonuna geldik, lakin size ne sohbet siteleri, ne de sohbet odaları hakkında bir şey anlatmadım. Çünkü siz bunları zaten biliyorsunuz. Ben size daha çok Ankaralı arkadaşlarımızla sohbet konuları verdim. Üstelik buraları bilmiyorsanız, gezilecekler listenize ekleme imkanı da sundum. Edemeyecekseniz de internetten araştırın derim. Veyahut girin SohbetX’e, bulun bir Ankaralı, Ankara sohbet ederken ondan dinleyin Ankara’nın muhteşem yerlerini. Her halükarda, aramıza buyurun gelin canlar. Biz sizi bekliyoruz. Adresimizi her zamanki gibi alta bırakıyorum. Görüşmek dileğiyle.

Vuslat Vera

www.sohbetx.net

 

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 215 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 07 Şubat 2024

Cevap bırakın