Dobra Sohbet

Dobra Sohbet

Dobra Sohbet makalemize hoş geldiniz canlar. SohbetX’e neden böyle bir başlık seçtik mi diyorsunuz? Çünkü burada insanlar dobra dobra muhabbet ediyorlar birbirleri ile. Burada ikiyüzlülük yapmıyoruz. Bazı sohbet siteleri vardır, sırf insan tutmak için önüne gelene iyi davranırlar. SohbetX’te insan tutmak için yapmıyoruz bunu. Biz insana değer veriyoruz, ama onlara dürüst de olmaya çalışıyoruz. Örneğin birilerine rest çekme durumlarımız oluyor. Misal yeni gelen bir user, edilen sohbete alışkın olmadığı için başka user ya da admini gıcıklayabilir. Bu durumlarda o iki kişiyi bir araya getirip konuşturmaya çalışıyoruz, ki araları bulunsun. Hatalı taraf aramıyoruz. İki tarafa da birbirlerine anlayışlı olmaları gerektiğini empoze etmeye çalışıyoruz.

Dobra Chat Siteleri

Bazen taraflardan biriyle daha samimi olduğumuzda ona daha sert bir şekilde “Sen yeni misin burada, sen neden alttan almadın” diyebiliyoruz keyifli sohbet esnasında. Veyahut “Sen hatalısın, bak bunu senin yüzüne diyorum ki, benden duy, başkası sana demesin” diyoruz. Benim dediğim olmuştur misal. “Hata yapmanı istemiyorum. Çünkü bu şekilde devam edersen hakkındaki şikayetlerin artması durumunda ben senin için iyi bir şey yapamam” da demişimdir. Ya da ‘Sen yetki istiyorsun, lakin çok fevrisin. Bir aydır bu konu masada ve ben veto ediyorum, haberin olsun’ da dedim bir bayan arkadaşıma. Lakin kime net olduysam, bana hiç kırılmadı. Aksine, daha çok sohbet muhabbet ettik, daha çok sevdi beni. Bundan dolayı hiç insan kaybetmedim ben. Aksine, daha çok sevdiklerim, sevenlerim, arkadaşlarım, dostlarım oldu. Samimi, içten, seviyeli ve dürüst muhabbetle “Ben ne yokuşlar çıktım, ben ne duvarlar yıktım” İbrahim Erkal abimizin deyimiyle.

Dobra Sohbet Odaları

Dediğim gibi, SohbetX’te dobra insanlar dobra sohbet ediyor. Userlerinden adminlerine kadar, neredeyse herkes içinde saklamadan sadece sevgisini, saygısını, muhabbetini sergilemiyor. Aynı zamanda sorununu, şikayetini, iyi veya kötü şeyleri, önerilerini de dobraca sunabiliyor. Biz de birbirimizi bu sebeple seviyoruz zaten. Maskelerimiz yok, aklımız, zihnimiz, kalbimiz, yüreğimizle tamamen insan olarak karşınızdayız. Mükemmel değiliz, ama kendimizi geliştirmeye de açığız. Aileyiz biz burada. Abim bana, ben bacım, bacım kardeşime kızabilir. Zaman gelir ben abime zebanilik yaparım, o bana zebani bacım der, ama sevgisinde dirhem eksilme olmaz. Siz de SohbetX ailemizin bir ferdi olmak isterseniz, buyurun gelin aramıza. Lakin, baştan diyeyim, alınganlık etmek yok. Kalbiniz dilinizde olsun, öyle gelin, dobra sohbet edin. Haydi, o halde. Bekliyoruz.

www.sohbetx.net

 

 

Yazar: Musty Azad

Görüntüleme: 250 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 22 Kasım 2023

1 Yorumlar
Cet Sohbet - Canlı Sohbet Siteleri & Chat Sohbet Odaları - Sohbetx.Net

[…] ki, dürüst olsa insanlar. Dese ki, evet ben evliyim. Bir arayışta değilim ama dobra sohbet edecek insan arıyorum dese. Ya da dese ki, işsizim, (malulen) emekliyim, bir sebeple […]

Cevap bırakın